Ida Nowakowska: popularna tancerka i jurorka programów [WIEK, INSTAGRAM]

Ida Nowakowska popularna tancerka, sympatię wielu osób zyskała poprzez występy w znanych programach telewizyjnych. Niewątpliwie może pochwalić się wielkim talentem i zamiłowaniem do tego czym się zajmuję. Jest idolką wielu młodych ludzi, a przy tym spełnia swoje marzenia!

Ida Nowakowska wiek, kariera

Ida Nowakowska, a właściwie Ida Nowakowska-Herdon urodziła się 7 grudnia 1990 roku w Warszawie. Ma 28 lat, mierzy 168 cm i waży 52 kg. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. R. Turczyniowicza w Warszawie. Warto również wspomnieć, że występowała w musicalach Teatru Muzycznego Roma oraz Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Zagrała także u boku Stevena Seagala w filmie Poza zasięgiem. Do jej sukcesów można zaliczyć między innymi występ w programie You can dance, gdzie zajęła 9 miejsce. Kolejnym, jest zajęcie pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Tańca w Gdańsku w 2007 roku, a dwa lata później w tym samych zawodach stanęła na najniższym stopniu podium. Tancerka zdobyła też Puchar Polski w Disco Dance oraz pierwsze miejsce w Międzynarodowych Zawodach w Top Dance.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🍊🍊🍊🍊🍊🍊🍊🍊🍊 słońce, pomarańcze, witamina C i beta-karoten… tak tak tak! Z kodem IDA20 … -20% na cały asortyment @born2be_pl MWAAAA 😘 miłego, słonecznego dnia kochani! #lovelife #nevergiveup

Post udostępniony przez Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

Ida Nowakowska Dance dance dance

W telewizji mogliśmy ją podziwiać jako jurorkę programu YOU CAN DANCE oraz DANCE DANCE DANCE. W roli prowadzącej natomiast występuję w programie Pytanie na śniadanie.

Ida Nowakowska mąż

Jest związana z  Jackiem Hordon. Poznała go w trakcie studiów aktorskich na Uniwersytecie Kalifornijskim. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2015 roku w Los Angeles.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Smile more than you cry, give more than you take and love more than you hate. 🖤 ••• #happysunday

Post udostępniony przez Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

Ida Nowakowska Instagram

Ida Nowakowska popularna tancerka prowadzi swoje profile na social mediach. Na Instagramie można odszukać ją pod nazwą @idavictoria. Na bieżąco publikuje tam zdjęcia, z których poznajemy jej projekty zawodowe, ale także w niewielkim stopniu dowiadujemy  się, jak wygląda jej życie prywatne. Kobieta jest bardzo lubiana przez telewidzów i cieszy się dużą ilością fanów. W sieci jej profil śledzi aż 152 tysiące internautów. Warto także dodać, że jej popularność rośnie z dnia na dzień!