Jakob Kosel: Gwiazda Top Model [WIEK, INSTAGRAM, FILMY]

Poznaliśmy go podczas trwania jednej z edycji programu. Od razu zyskał sympatię jurorów, a także telewidzów. Czym teraz zajmuje się gwiazda Top Model, Jakob Kosel?

Jakob Kosel [WIEK]

Niezwykle sympatyczny model urodził się 18 kwietnia 1992 roku. Tak więc ma już 27 lat. Studiował na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od zawsze uwielbiał sport. Obecnie stacjonuje w Warszawie, co niewątpliwie ułatwia mu wszelkie kontakty biznesowe.  Jakob może pochwalić się nienaganną sylwetką, o która chętnie dba, a to na pewno przyczynia się do powodzenia w jego karierze.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Takie fajne Fontanny tu maja! ⛲💛 Jest tak goraco, ze moglbym do niej wskoczyc 💁🏼‍♂️🌊💧☀️🇮🇹⛲ #jakob #kosel #fontannaditrevi #roma #rzym #upał #a #czapka #zimowa 🙄

Post udostępniony przez Jakob Kosel (@jakobkosel)

Jakob Kosel Top Model i kariera

W programie doszedł do momentu walki o podium. Ostatecznie zajął trzecie miejsce. Jednakże udział w Top Model otworzył mu wiele perspektyw na dalszą karierę modela. Współpracą z nim do tej pory zainteresowani są nie tylko znani projektancie z Polski, ale także z zagranicy. Na swoim koncie ma wiele sesji zdjęciowych, pokazów i kontraktów z różnymi markami. Niejednokrotnie również bywał twarzą popularnych kampanii reklamowych.

Jakob Kosel Na Wspólnej

Oprócz sukcesów na branży modowej, może pochwalić się również epizodycznym występem w popularnym serialu Na Wspólnej. Była to niezła gratka nie tylko dla jego fanów, ale również dla niego samego. Przyznaje, że zawsze chciał spróbować swoich sił w roli aktora. Trzeba przyznać, że wyszło mu to naprawdę dobrze!

Jakob Kosel Instagram

Jego profil na Instagramie (@jakobkosel) z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnością. Na chwilę obecną Jakob ma ponad 282 tysiące followersów! Dodaje tam nie tylko zdjęcia z profesjonalnych sesji, ale równie selfie, na których uśmiech nie schodzi mu z twarzy. Na stories chętnie pokazuje fanom, jak wygląda jego codzienne życie, a także relacjonuje nad czym pracuje w danej chwili.

Jakob Kosel, gwiazda Top Model urzeka pogodą ducha i autentycznością. Nic dziwnego, że zyskał już tylu fanów!