Emilia Komarnicka-Klynstra będzie uczestniczką Twoja twarz brzmi znajomo!

Producenci programu zdradzili, że to Emilia Komarnicka-Klynstra będzie uczestniczką nowego sezonu, który premierę będzie miał już jesienią. Czy poradzi sobie wcielając się w różnych wykonawców muzycznych? Jej fani niewątpliwie w to wierzą i będą trzymać kciuki za swoją ulubienicę!

Emilia Komarnicka-Klynstra wiek

Aktorka urodziła się 24 czerwca 1985 roku w Brzegu. Ukończyła Państwową Szkołę Filmową w Łodzi. Co ciekawe jest również absolwentką Państwowego Studium Choreograficznego. Świetnie radzi sobie nie tylko na ekranie telewizora, ale również zagrała wiele ról na deskach teatru. W popularnych serialach każda postać, w jaką się wciela wprost urzeka widzów.

 

Emilia Komarnicka – gdzie występowała?

Bezsprzecznie telewidzowie kojarzą ją z dwóch najbardziej popularnych seriali TVP. Zagrała zarówno panią doktor Agatę w Na dobre i na złe oraz agentkę Monikę w Ranczu. Oprócz tego mogliśmy oglądać ją w Teraz i zawsze oraz Och, Karol 2. Bardzo często pojawiała się także na deskach teatru.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Emilia Komarnicka-Klynstra (@emilia_komarnicka_klynstra)

Emilia Komarnicka mąż i syn

Co ciekawe jej męża również znamy z serialowego Szpitala w Leśnej Górze. Mianowicie jest nim Redbad Klynstra. Poznali się na planie i długo nie ujawniali związku. Opublikowane zdjęcia z ceremonii ślubu naprawdę wszystkich zaskoczyły. Niedługo po ślubie para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Dla syna wybrali oryginalne imię, które przez długi czas trzymali w tajemnicy. Podczas jednego z wywiadów zdradzili jednak, że nazwali go Kosma. Zgodnie przyznają, że jest to cudowny dar i kochają go najbardziej na świecie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Emilia Komarnicka-Klynstra (@emilia_komarnicka_klynstra)

Emilia Komarnicka Instagram

Kobieta aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Bez problemu można wyszukać go pod nazwą @emilia_komarnicka_klynstra. Aktualnie obserwuje go ponad 30 tysięcy internautów. To tam możemy zobaczyć zdjęcia z ukochanym synem i mężem. Dodatkowo aktorka często zdradza nad czym aktualnie pracuje. A czy Wy cieszycie się, że Emilia Komarnicka będzie uczestniczką programu Twoja twarz brzmi znajomo?