Ella Balinska zagra w Aniołkach Charliego! [WIEK,INSTAGRAM]

Premiera nowej wersji tego kultowego filmu już niedługo. W kinach będziemy mogli zobaczyć go od 25 października bieżącego roku. Jednakże już teraz znamy nazwiska aktorek, które wcielą się w główne role bohaterek filmu. Niektórych bardzo zdziwił ten fakt, ale należy zaufać reżyserowi, że wszystkie z nich bez problemu dadzą sobie radę. A więc przybliżamy pierwszą z trzech młodych kobiet. Ella Balinska zagra w filmie Aniołki Charliego!

Kim jest Ella Balinska?

Dziewczyna urodziła się 4 października 1996 roku w Londynie. Aktualnie ma 22 lata. Co ciekawe młoda aktorka ma polskie korzenie. Mianowicie jej ojciec to Kazimierz Baliński-Jundziłł, który zajmuje się muzyką. Natomiast matka to Lorraine Pascale – kucharka oraz była modelka. Jej rodzice rozwiedli się, kiedy miała zaledwie 4 lata. Jako dziecko interesowała się sportem, odnosiła nawet sukcesy na miarę krajową. W aktorstwie dopiero od niedawna rozwija skrzydła, a znana jest przede wszystkim z serialu Morderstwa w Midsomer.

 

Ella Balinska Aniołki Charliego

Wiadomość, że aktorka polskiego pochodzenia zagra w Aniołkach Charliego na pewno ucieszyła wielu wielbicieli kina. W pozostałych rolach zobaczymy Kristen Steward i Naomi Scott. Czy poradzą sobie tak dobrze, jak Cameron Diaz, Drew Barrymore oraz Lucy Liu w pierwszej wersji filmu? Co ciekawe jedynie Steward ma większe doświadczenie aktorskie. Niewątpliwie będzie to jedna z najlepszych przygód w ich życiu. A biorąc pod uwagę fakt, że stworzeniem filmu zajęła się Elisabeth Banks, reżyserka Pitch Perfect, a scenariuszem twórcy serialu Narcos, wymagania są naprawdę ogromne!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ella Balinska (@ellabalinska)

Ella Balinska Instagram

Już teraz jej profil na Instagramie cieszy się dużym powodzeniem. Można wyszukać go pod nazwą @ellabalinska. Jej aktywność śledzi aż 94,7 tysiąca użytkowników. Trzeba przyznać, że nie ma się co dziwić, ponieważ urokliwa dziewczyna przyciąga wzrok. Zdjęcia, które dodaje szybko zyskują wiele polubieni i komentarzy. Fakt, że Ella Balinska zagra w hitowej produkcji niewątpliwie przysporzy jej jeszcze więcej fanów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ella Balinska (@ellabalinska)