Daniel Qczaj – zabawny trener i motywator [WIEK, TRENING, INSTAGRAM]

W obecnych czasach wiele osób stawia na zdrowe odżywianie i prowadzenie sportowego trybu życia. Siłownie pękają w szwach, a ci, którzy jeszcze nie zaczęli dbać o siebie, szukają motywacji do działania. Czy wiecie, kim jest Daniel Qczaj, zabawny trener i postać znana z mediów? On niewątpliwie dostarczy wszystkim pozytywnego kopa!

Kim jest Qczaj?

Tak naprawdę nazywa się Daniel Józef Kuczaj. Jest rodowitym góralem. Mianowicie pochodzi z Ludźmierza na Podhalu. Skradł już serca wielu Polkom! Poprzez jego zabawny charakter i pozytywne podejście do życia, nawiązuje z nimi świetny kontakt. Głównie jest to zasługa prowadzonych przez niego kont na portalach społecznościowych oraz częstych występów w telewizji. Wielu urzeka tam gwarą, którą wplata do języka potocznego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Qczaj (@qczaj)

Qczaj wiek, wzrost

Popularny sportowiec urodził się 1 lutego 1987 roku. Wśród innych wyróżnia się dość małym wzrostem. Mianowicie mężczyzna mierze zaledwie 165 cm. Jednakże nie ma z tym problemu i podchodzi do tego z dystansem. Co więcej, w jednym z wywiadów śmieje się nawet, że nie wie co stanęło mu na drodze do zostania koszykarzem.

Qczaj treningi, dieta, ćwiczenia

Oprócz tego, że świetnie odnajduje się w telewizji jest także trenerem personalnym i kulturystą. Swoim podopiecznym powtarza, że powinni wierzyć w siebie, stawiać sobie wysokie cele i nigdy się nie poddawać. Dodatkowo wszyscy zainteresowani mogą wykupić jego autorskie plany ćwiczeniowe i dietetyczne.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Qczaj Instagram, Youtube

Jak już wspominaliśmy, jego profile w mediach cieszą się dużą popularnością. Na Instagramie można znaleźć go pod nazwą użytkownika @qczaj. Śledzi go aż 418 tysięcy osób! Internauci równie chętnie zaglądają na jego Youtube. Dodaje tam filmiki, na których wykonuje różne ćwiczenia oraz inne, które niewątpliwie nadają się na poprawę humoru.  Daniel Qczaj, zabawny trener z dnia na dzień zyskuje coraz większą  ilość fanów! Bezsprzecznie świadczy to o tym, że trafia w serca wielu ludzi!