Daniel Matsunaga: [wiek, Karolina Pisarek, filmy, Instagram]

Daniel Matsunaga to model, o którym w Polsce zrobiło się głośno głownie przez jego związek z jedną z najpiękniejszych uczestniczek Top Model. Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś na jego temat to artykuł dla Was! Czym się zajmuje, skąd pochodzi i ile ma lat? Sprawdźmy!

Daniel Matsunaga wiek

Model urodził się 28 listopada 1988 roku w Brazylii. Jego pełne nazwisko to Daniel Kenji Silva Matsunaga.  Co ciekawe nie jest tylko modelem, ale także aktorem i piłkarzem. Karierę sportową zaczął już jako dziecko i marzył nawet, aby grać w reprezentacji swojego kraju. Na swoim koncie ma występy w lidze brazylijskiej, chińskiej oraz na Filipinach. Później zaczął interesować się showbiznesem.

 

Daniel Matsunaga filmy i programy telewizyjne

Dla wielu może być to zaskoczeniem, ale jego karierę telewizyjna jest naprawdę imponująca. Zagrał zarówno w filach pełnometrażowych, serialach oraz brał udział w show telewizyjnych. Można było zobaczyć go w The Last Prince, Enchanted i Misibis Bay. Co więcej był jednym z jurorów programu  It’s Showtime. Wygrał także odpowiednik polskiego Big Brothera, w którym udział wzięły także znane osobistości. Nazwa tego programu brzmi Pinoy Big Brother: All In.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Daniel Kenji Matsunaga (@dandanmatsunaga)

Daniel Matsunaga i Karolina Pisarek

Piękna polska modelka zasłynęła w programie Top Model. Udało jej się nawet dojść do finału. Po tym kariera w modelingu stanęła dla niej otworem. Obecnie jest jedną z najbardziej popularnych i docenianych modelek na całym świecie. Jej wybranek również radzi sobie doskonale w tej branży. Brał udział w kampaniach znanych firm, a także był twarzą popularnych marek. Są ze sobą w związku od 2018 roku i spędzają razem każdą wolną chwilę. Trzeba przyznać, że patrzy się na nich z przyjemnością!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Daniel Kenji Matsunaga (@dandanmatsunaga)

Daniel Matsunaga Instagram

Profil Brazylijczyka na Instagramie znajdziecie pod nazwą @dandanmatsunaga. Obecnie obserwuje go aż 1,8 miliona użytkowników. Na bieżąco można śledzić tam projekty nad jakimi pracuje, a także podziwiać piękne zdjęcia z jego ukochaną. Niewątpliwie wspólne podróże po całym świecie to coś czego można im pozazdrościć!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez (@dandanmatsunaga)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez (@dandanmatsunaga)