Dagmara Kaźmierska: Królowa życia [PRZESZŁOŚĆ,INSTAGRAM]

Programy rozrywkowe, które proponują nam producenci różnych stacji telewizyjnych sprawiają często, że osoby w nich występujące zyskują duża popularność. Tak też jest w przypadku jednego z programów stacji TTV. Bogaci ludzie pokazują jak żyją na co dzień oraz z jakimi borykają się problemami. Wiecie kim jest Dagmara Kaźmierska – Królowa życia tylko w programie, czy również poza nim?

Dagmara Kaźmierczak Królowe życia

W programie poznaliśmy kilka bogatych osób, które mogą pozwolić sobie na dość wystawne życie. Jedni przypadają nam do gustu mniej, drudzy bardziej. Zdecydowaną faworytką tej pierwszej grupy jest właśnie Dagmara. Występuje w niemalże każdym odcinku. Stamtąd możemy dowiedzieć się naprawdę sporo na jej temat.

 

 

Dagmara Kaźmierczak syn, mąż

W programie bardzo często towarzyszy jej syn Conan. Podkreśla, że jest dla niej najważniejszy na świecie i mimo, że jest już praktycznie dorosły ciągle chce go kontrolować i wychowywać. Z kolei jej wieloletni przyjaciel Jacek, z którym od początku łączyła ją chemia w jednym z odcinków zdecydował się oświadczyć kobiecie, a ona przyjęła pierścionek.

Dagmara Kaźmierska programy i filmy

Oprócz programu, z którego jest najbardziej znana, wystąpiła również w Made in Maroko. Razem z Jackiem udała się tam w celach biznesowych. Dodatkowo odegrała epizodyczną rolę w filmie Patryka VegiiKobiety mafii 2.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Dagmara Kaźmierska przeszłość

Podobno od 2006 roku kobieta miała być właścicielką agencji towarzyskiej. Za to też została ukarana prawomocnym wyrokiem za działalność w zorganizowanej grupie przestępczej oraz sutenerstwo i stręczycielstwo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Dagmara Kaźmierczak Instagram

Jej profil na popularnym serwisie społecznościowym znajdziecie pod nazwą @queen_of_life_77. Obserwuje go aż 494 tysiące użytkowników. Patrząc na jej zdjęcia i oglądając program trudno uwierzyć, że Dagmara Kaźmierska, królowa życia mogłaby mieć tak poważne konflikty z prawem. Bowiem urzeka ona bezpośredniością, poczuciem humory i specyficznym podejściem do życia. Trzeba przyznać, że potrafi zarazić pozytywną energią!