Blac Chyna – kim jest amerykańska gwiazda? [WIEK,INSTAGRAM]

Show biznes kreuje wiele gwiazd, które bardzo szybko zyskują popularność na całym świecie. Jeśli chcecie poznać kolejną z nią dobrze trafiliście! Blac Chyna – kim jest i czym się zajmuje? Trzeba przyznać, że jest to mocno kontrowersyjna postać. To w jaki sposób kieruje swoją karierą i co o niej wiadomo opisujemy poniżej.

Blac Chyna kim jest?

Swoją karierę zaczynała jako striptizerka. Później większą popularność przyniosła jej znajomość z rodziną Kardashianów. Związana była ze znanym raperem Tygą, który po rozstaniu z nią stworzył związek z Kylie Jenner. Zdesperowana celebrytka za wszelką cenę również chciała zaistnieć w świecie show biznesu i często pojawiała się w programie o sławnej rodzinie. Aktualnie może pochwalić się własnym, w którym pokazuje, jak wygląda jej codzienne życie. Tam też widzowie często są świadkami jej kłótni z matką Tokyo Toni.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Blac Chyna (@blacchyna)

Blac Chyna wiek

Tak naprawdę nazywa się Angela Renée White. Urodziła się 11 maja 1988 roku w Waszyngtonie. Uczęszczała do Johnson & Wales University – North Miami oraz JLS Professional Make-up Artist School, jednak nie czuła się na siłach, by dokończyć ścieżkę edukacyjną. Wielokrotnie brała udział w sesjach dla znanych magazynów. Wystąpiła również jako kaskaderka Nicki Minaj w teledysku do piosenki Kanye Westa pod tytułem Monster. Oprócz tego ma własną firmę zajmująca się produkcją sztucznych rzęs.

Blac Chyna Rob Kardashian

Gwiazda przez pewien okres czasu związana była z Robem Kardashianem. Krążą słuchy, że zrobiła to aby odegrać się na całej ich rodzinie. Mają nawet razem dziecko, które nazywa się Dream Kardashian. Dziewczynka na świat przyszła w grudniu 2016 roku. Krótko po narodzinach córki, postanowiła skończyć ich związek i sama wychowywać potomka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Blac Chyna (@blacchyna)

Blac Chyna Instagram

Odpowiedź na pytanie, kim jest znajdziecie także na jej profilu na Instagramie. Jego to @blacchyna. Obserwuje go aż 15,6 miliona osób! Celebrytka chętnie publikuje swoje zdjęcia z sesji oraz życia prywatnego. Nie brakuje tam również odważnych stylizacji, które są nieodłącznym elementem jej życia.