Beckhamowie właścicielami najdroższego apartamentu na świecie

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy świata, przygotowuje się właśnie do pobytu w USA. W związku z tym warto zadbać o odpowiednie lokum. Beckhamowie właścicielami najdroższego apartamentu na świecie? Sprawdźcie jakie mieszkanie wybrali. Wiemy jedno, robi wrażenie.

Klub Davida Beckhama

Okazuje się, że David Beckham szykuje się do przeprowadzki. Wszystko przez to, że już od 2020 roku, klub którego jest współwłaścicielem (Inter Miami CF), będzie rozgrywał mecze za oceanem. Dodatkowo, piłkarz oraz jego współpracownicy, planują budować stadion – Miami Freedom Park, który ma pomieścić aż 25 tysięcy osób. Natomiast to wszystko za prywatne pieniądze!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Welcome to the @intermiamicf family, Julián and Matías! 🙌🏼⚽ @carranzajuli_ @matipellegrini #InterMiamiCF #LaFamilia

Post udostępniony przez David Beckham (@davidbeckham)

Beckhamowie właścicielami najdroższego apartamentu?

Jak podaje hiszpański dziennik „Marca”, Beckhamowie zakupili apartament, którego koszt to prawie 40 milionów dolarów! Robi wrażenie, gdyż oprócz siłowni, spa i basenu, posiada również prywatne lądowisko! Wieżowiec ukończony został kilkanaście dni temu. Z góry można podziwiać widok na dzielnice Miami jak i ocean. Natomiast kto jest odpowiedzialny za projekt obiektu? Zaha Hadid, która niestety zmarła w 2016 roku.

Budynek ma 215 metrów wysokości. Według hiszpańskiej strony, Beckhamowie zakupili apartament, który jest najdroższy na świecie. Jednak niedawno, Ken Griffin, kupił luksusowe mieszkanie w popularnym 220 Central Park South na Manhattanie.

W związku z podjęciem współpracy, planem budowy stadionu jak i nowym klubem, Beckhamowie będą mieszkać w jednym z najbardziej luksusowych apartamentów w Miami.

Przypominamy, że David Beckham i Victoria są ze sobą już 20 lat. Posiadają czwórkę dzieci i wyglądają na bardzo szczęśliwych. W związku z tym, często w sieci dzielą się wspólnymi zdjęciami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

family birthday dinner @davidbeckham xxx kisses x 💕💕💕💕💕💕

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.