Austin Butler: wiek, filmy, Instagram, Vanessa Hudgens

Ma fanów na całym świecie, a po premierze filmu o Elvisie Presleyu będzie ich miał jeszcze więcej! To właśnie tego zdolnego i bardzo przystojnego aktora, wybrali producenci na odtwórcę Króla Rock’n’rolla. Czy Austin Butler poradzi sobie w tej roli? Co wiadomo na jego temat i z jakich filmów jest znany?

Austin Butler wiek

Aktor urodził się 17 sierpnia 1991 roku w Kalifornii. Jest także uzdolniony muzycznie oraz pracuje jako model. Co ciekawe ma starszą siostrę, z którą nawet wystąpił razem w jednym z seriali. Już kiedy był dzieckiem zaczął uczyć się gry na gitarze i pianinie. Jest wielkim fanem tego pierwszego instrumentu, a co więcej właścicielem pokaźnej kolekcji.

 

Austin Butler filmy i programy telewizyjne

W 2005 roku zadebiutował w większej roli w serialu Szkolny poradnik przetrwania. Niewątpliwie znają go wszyscy fani Hannah Montana i iCarly ponieważ ma tam za sobą gościnne występy. Kilka lat później widzowie mogli go zobaczyć w filmach Obcy na poddaszu oraz Boska przygoda Sharpay. Ostatnimi produkcjami w których się pojawił były Truposze nie umierają, a także film Quentina TarantinoPewnego razu w… Hollywood.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Austin Butler (@austinbutler)

Austin Butler i Vanessa Hudgens

Wybranka serca gwiazdy to również aktorka. Vanessę Hudgens znamy głównie z gry w musicalu dla młodzieży High School Musical. Para spotyka się od 2011 roku. Dziewczyna nie kryje dumy ze swojego partnera i po ogłoszeniu jego nowej roli, na jednym ze swoich kont na mediach społecznościowych złożyła mu gratulacje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Austin Butler (@austinbutler)

Austin Butler Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @austinbutler. Na chwile obecną obserwuje go już aż 2,2 miliona użytkowników. Liczba ta ciągle się zwiększa, a jesteśmy przekonani, że po premierze filmu nad którym będzie pracował w najbliższej przyszłości, stanie się jeszcze bardziej pokaźna. Wśród zdjęć jakie dodaje, nie brakuje wspólnych fotografii z ukochaną. Trzeba przyznać, że swój profil prowadzi w bardzo ciekawy sposób i każdy element wydaje się tam być dokładnie przemyślany.