Anna Karwan: znacie jej piosenki? [UTWORY, INSTAGRAM]

Kolejną artystką, która z dnia na dzień zyskuje sławę jest Anna Karwan. Jej głos potrafi urzec, a ona sama doskonale prezentuje się na wszystkich klipach i koncertach. Wiecie kim jest Anna Karwan, znacie jej najlepsze piosenki? Czemu zawdzięcza swój sukces?

Anna Karwan wiek

Polska piosenkarka urodziła się 6 grudnia 1985 roku. Oznacza to, że w tym roku skończy 34 lata. Na świat przyszła w Łaszczowie, ale w wieku 16 lat opuściła rodzinne miasto by udać się do Warszawy i podjąć naukę w jednym z tamtejszych liceów.

 

Anna Karwan The Voice of Poland

Artystka zanim zaczęła prawdziwą karierę solową, śpiewała w chórkach u znanych i cenionych wokalistów. Współpracowała między innymi z Moniką Brodką, Anią Dąbrowską i Andrzejem Piasecznym. Oprócz tego wystąpiła w popularnych programach telewizyjnych o tematyce muzycznej. Na swoim koncie udział ma między innymi w The Voice of Poland, gdzie pod czujnym, trenerskim okiem Natalii Kukulskiej doszła do finału i zajęła trzecie miejsce. Wystąpiła także w Szansie na sukces oraz Must Be The Music. Tylko muzyka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ania Karwan (@aniakarwan)

Anna Karwan utwory

W 2017 roku w sieci furorę zrobił cover piosenki Aleja gwiazd. W sieci obejrzało go aż 12 milionów osób! Oprócz tego piosenki takie jak Czarny świt i Głupcy, również sprawiły, że trafiła do szerszego grona odbiorców. Jej najnowszy singiel to Słucham Cię w radiu co tydzień, zdobył nagrodę podczas trwania Festiwalu w Opolu. Wszystkie z nich znajdują się na jej debiutanckiej płycie zatytułowanej po prostu Anna Karwan.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ania Karwan (@aniakarwan)

Anna Karwan Instagram

Kobieta prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @aniakarwan. Aktualnie obserwuje go ponad 44 tysiące internautów. Artystka zamieszcza tam zdjęcia, na których ze swoimi fanami dzieli się nie tylko życiem zawodowym, ale także prywatnym. Kiedy wiecie już kim jest Anna Karwan, znacie jej piosenki i przejrzeliście zdjęcia z portali społecznościowych, sami możecie zadecydować, czy staniecie się jej fanami!