Alicja Boratyn – połowa duetu z Blog 27. Co u niej słychać? [WIEK, PŁYTA]

Alicja Boratyn połowa duetu z zespołu Blog 27, tak samo jak Tola Szlagowska zdecydowanie zmieniła swój wizerunek. W porównaniu do nastolatki, która zaczynała karierę, teraz to dorosła kobieta, która w przemyślany sposób chce kreować swój wizerunek.

Alicja Boratyn wiek

Polska wokalistka urodziła się 27 listopada 1992 roku. Jej miastem rodzinnym jest Łódź. Od zawsze pasjonowała się muzyką i to z nią wiązała swoje plany na przyszłość. Już jako nastolatka zaczęła realizować się w roli piosenkarki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Czekamy na Was. Jest cziluś 🍺20.30 start

Post udostępniony przez Alicja Boratyn I Jakub Sikora (@ala.zastary)

Alicja Boratyn Blog 27

Razem z Tolą Szlagowska były wokalistkami w zespole Blog 27. Cieszył się on dużą popularnością w kraju, a także za zagranicą. Mianowicie dziewczyny miały nawet przyjemność wyruszyć w trasę ze znanym na całym świecie, niemieckim zespołem Tokio Hotel. Jednakże w 2005 roku, Boratyn zdecydowała się na odejście z ekipy. Chciała zacząć realizować się jako piosenkarka występująca solo.

Alicja Boratyn piosenki

Po przerwie związanej z odejściem z zespołu, w 2010 roku ukazała się płyta ze ścieżką dźwiękową z serialu Majka, gdzie zaśpiewała kilka piosenek. Bezsprzecznie najbardziej znaną z nich jest Nie pytaj mnie, która pojawiała się podczas trwania czołówki. Co więcej w tym samym roku wydała swoja pierwszą solową płytę i założyła zespół Wicked Giant. Obecnie razem z Jakubem Sikorą tworzy duet AlaZaStary. Dodatkowo jej styl muzyczny zmienił się na bardziej komercyjny i właśnie w takim artystka odnajduje się najlepiej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Alicja Boratyn I Jakub Sikora (@ala.zastary)

Alicja Boratyn Instagram

Wszyscy jej fani powinni zajrzeć na konto na Instagramie, które prowadzi. Można wyszukać je pod nazwą @ala.zastary. Obserwuje ją zaledwie 1568 osób. Przede wszystkim znajdują się tam zdjęcia z koncertów, sesji zdjęciowych, ale także życia prywatnego.

Alicja Boratyn, połowa duetu wokalnego z Blog 27 niewątpliwie przeszłą sporą przemianę, a czy wyszło jej to na dobre? To powinni ocenić sami fani artystki!