Agnieszka Hyży: lubiana prezenterka telewizyjna [WIEK,INSTAGRAM]

Agnieszka Hyży to lubiana prezenterka i dziennikarka telewizyjna. Prowadziła wiele programów i wydarzeń. Jak układa jej się z drugim mężem? Planują wspólne dzieci? Osoby, które nurtują odpowiedzi na te pytania, koniecznie powinny przeczytać ten artykuł!

Agnieszka Hyży wiek

Kobieta urodziła się 19 marca 1985 roku, tak więc obecnie ma 34 lata. Jest córką Tomasza i Hanny Popielewiczów.  Dorastała jako jedynaczka, a kształciła się w Katowicach. Studia socjologiczne skończyła na Uniwersytecie Warszawskim. Następnie zamieszkała w Warszawie i zaczęła rozwijać swoją karierę.

 

Agnieszka Hyży programy

W telewizji po raz pierwszy telewidzowie mogli ją zobaczyć przy okazji konkursu piękności. W pierwszym, w jakim brała udział, wystąpiła z mamą. Panie wygrały, a nagrodą była wycieczka do Egiptu ufundowana przez stację TVN. Hyży została również Miss Śląska, a w konkursie Miss Polski dostała się do finału. Pierwszym programem, który współprowadziła było Się kręci. Widzowie na pewno kojarzą ją także z Gwiezdnego Cyrku, Grunt to rodzinka i Studio weekend. Kobieta była także współprowadzącą kulisy znanych programów takich jak Taniec z gwiazdami czy Twoja twarz brzmi znajomo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

Agnieszka Hyży ślub

Jej pierwszym wybrankiem był Marcin Mroczek. Jednakże po czterech latach para rozstała się. Następie na poważniejszy krok zdecydowała się będąc w związku z Mikołajem Witem. Co więcej mają dziecko – córkę Martę. Dziewczynka urodziła się rok przed rozwodem rodziców, w 2013 roku. Prezenterka aktualnie związana jest poprzez przysięgę małżeńską ze znanym piosenkarzem Grzegorzem Hyży. Co ciekawe to również jego drugi ślub. Pierwszą partnerką wokalisty była Maja Hyży, z którą ma dwójkę dzieci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

Agnieszka Hyży Instagram

Jako postać z show biznesu, Agnieszka Hyży, lubiana prezenterka, prowadzi swój profil na Instagramie. Jego nazwa to @agnieszka_hyzy. Na chwilę obecną obserwuje ją 141 tysięcy internautów. Kobieta oprócz urzekających zdjęć, nie boi się także poruszać tam ważnych tematów. Głównie dotyczą one hejtu, dobrego traktowania drugiego człowieka oraz wpiera wszystkie kobiety. Między innymi to dlatego zdobywa taką sympatię!