Agent Gwiazdy 5! Kiedy premiera? Jakie gwiazdy?

Jeśli jesteście fanami programu rozrywkowego, jakim jest Agent Gwiazdy, to z pewnością nie możecie się doczekać następnej edycji programu. Plotki dotyczące nowych uczestników nie ustają. Niestety, ale producenci show nie zdradzają nam za wiele. Czy kolejna edycja Agent Gwiazdy 5 w ogóle powstanie oraz kto w niej wystąpi jest owiane wielką tajemnicą. Specjalnie dla was sprawdziliśmy, co już wiadomo na ten temat!

Agent gwiazdy

Agent Gwiazdy to program rozrywkowy, który jest emitowany przez TVN. Niewątpliwie, cieszy się niesamowitą popularnością oraz oglądalnością. W tym serialu celebryci wykonują zadania zarówno fizyczne, jak i logiczne. Za każde poprawne rozwiązanie dostają określoną kwotę pieniędzy. W całej grupie uczestników jest Agent. Do jego zadania należy przeszkadzanie całej grupie, aby ta zdobyła jak najmniej funduszy. W poprzednich edycjach agentami byli: Hubert Urbański, Odeta Moro oraz Ilona Ostrowska.

Agent gwiazdy 5 kto wystąpi?

Musimy niestety poczekać trochę dłużej na tę informację, ponieważ do tej pory, nic na ten temat nie wiadomo. Mimo, że przyszli uczestnicy Agenta Gwiazdy 5 wzbudzają w nas wiele emocji, to TVN nie uchyla nawet rąbka tajemnicy na ten temat. Przypominamy, że w poprzedniej edycji programu mogliśmy zobaczyć: Mariolę i Andrzeja Gołotę, Wiktora Mrozika, Michała Koterskiego, Damiana Kordas, Rafała Jonkisza, Aleksandra Dobę, Katarzynę Wołejnio, Marię Sadowską, Agatę Nizińską, Angelikę Muchę, Violę Kołakowską, Edytę Górniak, a także Krystynę Czubównę.

Agent gwiazdy 5 kiedy premiera?

Również na ten temat producenci się nie wypowiadają. Agent gwiazdy 5 nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Jest duże prawdopodobieństwo, że pierwszy odcinek zobaczymy dopiero w roku 2020. Fani nawet przypuszczają, że następna edycja w ogóle nie zostanie wypuszczona. Jednak biorąc pod uwagę sukces poprzednich sezonów, TVN nie pozwoli sobie na stratę tak popularnego programu.

Zaglądajcie na naszą stronę systematycznie. Z pewnością poinformujemy was, jak tylko pojawią się informacje o dacie premiery, a także uczestnikach Agent Gwiazdy 5! Tymczasem zapraszamy was do obejrzenia filmu, w którym Angelika Mucha zdradza sekrety swojego udziału w Agencie Gwiazdy 4!

źródła zdjęć: fandom, radiozet

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.