Najdroższe domy we Wrocławiu! Zobacz ile kosztują!

domy we wrocławiu

Najdroższe domy we Wrocławiu! Zastanawiałeś się kiedyś ile kosztują? Zobacz ich ceny oraz to czym się wyróżniają! Do naszego zestawienia wybraliśmy 5 najdroższych domów z serwisu otodom.pl – są piękne i robią wrażenie!

5. Dom na Biskupinie – 5 200 000 złotych

Ostatnie miejsce elitarnym rankingu „Najdroższe domy we Wrocławiu”. Tym razem piękny, zielony, malowniczy i spokojny Biskupin. Tutaj płaci się już nawet za samą lokalizację, która jest bardzo pożądana. Dom ma 444 metry kwadratowe powierzchni oraz więcej niż 10 pokojów. Zbudowany został w 2007 roku. Budynek składa się z 5 niezależnych apartamentów. Wrażenie robi bardzo bliskie sąsiedztwo Odry.

4. Dom na Krzykach – 6 012 000 złotych

Prezentowany dom jest w stanie deweloperskim. Znajduje się w dość spokojnej okolicy, z której do centrum dojedziemy w 15 minut. Dom ogrodzono i wykończono z zewnątrz. Imponuje swoją wielkością – ma prawie 700 metrów kwadratowych. Wybudowano go w 2010 roku. Dom znajduje się na bardzo dużej działce. Zachęca możliwością własnej aranżacji. Projekt – jak zapewnia opis – jest bardzo przemyślany i przestronny. Ubogacony własnymi pomysłami będzie robił jeszcze większe wrażenie.

3. Luksusowa willa z basenem na Krzykach – 6 500 000 złotych

Willa z basenem – czy to nie brzmi jak marzenie dzieciństwa? Ta ma blisko 700 metrów kwadratowych samej powierzchni! Jest to zupełnie odrestaurowana posiadłość z roku 1920, ma 6 pokojów. W jej skład wchodzą 2 garaże, strefa relaksu z sauną, oraz oczywiście wspomniane pokoje i piękne biura. Wrażenie robi piękny basen zewnętrzny. 

2. Dom w dzielnicy Oporów – 8 000 000 złotych

Na piątym miejscu rankingu „Najdroższe domy we Wrocławiu” ląduje duży dom zlokalizowany we wrocławskiej dzielnicy Oporów. Całość powierzchni to nieco ponad 600 metrów kwadratowych, a składa się na to między innymi 6 pokojów. Budowlę wzniesiono w 2004 roku, a ma ona 2 piętra. Powierzchnia działki to ponad 3500 metrów kwadratowych. Swoja uwagę zwraca tym, że znajduje się relatywnie blisko centrum, jednakże w dość cichej i spokojnej okolicy. Na działce znajduje się sporo drzew, co nadaje jej niepowtarzalny, czy nawet jak opisuje autor ogłoszenia – bajkowy klimat. Znajdują się tam także pomieszczenia gospodarczo-biurowe z oddzielnym wejściem. W środku nasze oczy ujrzą marmury i wysokiej jakości drewno. Nie zabrakło też garażu. Taki dom to z pewnością marzenie wielu osób, co uzasadnia cena.

1. Piękna willa na Ołtaszynie – 10 000 000 złotych

Prezentowana willa na Ołtaszynie nie może pozostać niezauważona wskutek czego wrażenie robi w każdym calu. Jej powierzchnia to prawie 1000 metrów kwadratowych, a poszczycić się może aż dziewięcioma pokojami. W willi znajdziemy – uwaga: gościnny bar, wewnętrzny basem, salę sportową, siłownię, jacuzzi, kort tenisowy i 4 garaże. A to nie jeszcze nie koniec atrakcji. Willę zaprojektowano, wykonano i utrzymano perfekcyjnie. Na uwagę zasługuje też imponująco zaprojektowany ogród.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.