Już niebawem nowy film Patryka Vegi! Opowie o środowisku piłkarskim?

już niebawem nowy film

Już niebawem nowy film Patryka Vegi! Zapowiadana na luty produkcja ma opowiadać o polskim środowisku piłkarskim. Pojawiają się spekulacje co do tego, jakie wątki zostaną zaprezentowane w filmie. Znana jest też już główna obsada, jaką na ekranach zobaczą widzowie. Gdyby tego było mało – na ten sam dzień zaplanowana jest premiera innego filmu Vegi. Chodzi o „Kobiety Mafii 3”. 

Już niebawem nowy film Patryka Vegi! Opowie o środowisku piłkarskim?

Filmy Patryka Vegi nieustannie cieszą się sporą popularnością, jednakże sam reżyser doczekał się także sporej rzeszy krytyków. Ci zarzucają mu monotematyczność, a kolejne produkcje określają mianem „odgrzewanych kotletów”. Nie wszystkim podoba się także obsada aktorska, która często powtarza się w kolejnych filmach znanego reżysera. Teraz okazuje się, że trwają pracę nad zupełnie nowym obrazem, a jego premiera ma odbyć się już 21 lutego 2020 roku. Film pod tytułem „Napastnik” ma opowiadać o polskich środowiskach piłkarskich. Spekuluje się, że może chodzić o wątki związane z kibicami i korupcją. W główne role natomiast wcielić mają się: Zbigniew Zamachowski, Piotr Stramowski oraz Antoni Królikowski. Pojawiają się także pogłoski, że jedną z ról odegra Andrzej Grabowski.

ZOBACZ TAKŻE: JEST KARA DLA KIBICA, KTÓRY ZAKŁÓCIŁ MECZ IZRAEL – POLSKA! TO 15-LETNI CHŁOPIEC, KTÓRY CHCIAŁ UŚCISKAĆ ROBERTA LEWANDOWSKIEGO 

W przygotowaniu także „Kobiety Mafii 3”

Patryk Vega przygotowuje też już trzecią część popularnej serii „Kobiety Mafii”. Poprzednie dwie części do kin przyciągnęły sporą rzeszę widzów. Czy podobnie będzie i tym razem? Ciekawostką jest natomiast, że zarówno premiera „Napastnika” jak i filmu „Kobiety Mafii 3” zaplanowano na ten sam dzień. 

Źródło zdjęcia: polandin.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.