Podsiadło i Taco Hemingway na Narodowym. Wyjątkowy koncert

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają razem na PGE Narodowym. To jedni z najbardziej rozpoznawalnych artystów młodego pokolenia. Wyprzedane koncerty, rzesza fanów oraz miliony odsłon. Co ciekawe, zdobywają nagrody, pną się na sam szczyt i nie zamierzają zwalniać. To jedyny i ostatni taki koncert w tym roku.

Kim są Ci młodzi artyści?

Zapewne nie trzeba ich nikomu przedstawiać. Chłopcy zrobili ogromne kariery i chyba nie ma osoby, która by nie zapoznała się z twórczością tych panów.

Dawid Podsiadło był uczestnikiem programu X Factor, a dokładnie zwycięzcą drugiej edycji. Jego kariera rozwinęła się w zawrotnym tempie, przede wszystkim dzięki talentowi. Jego wokal doceniają ludzie w całej Polski, jak i na świecie. W rezultacie piosenki, które wydał do tej pory, podbijały listy przebojów. Każda trasa koncertowa spotykała się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie ta ostatnia, promująca płytę „Małomiasteczkowy”. To się nazywa spełnianie marzeń!

Taco Hemingway to mocny punkt na polskiej scenie rapu. Ma za sobą liczne kolaboracje, najgłośniejsza z nich to projekt z Quebonafide. Nie bez powodu”Taconafide”, bo pod taką nazwą kryła się ich wspólna płyta, osiągnęła miliony wyświetleń na wszystkich muzycznych serwisach. Dodatkowo głośno było o jego solowych projektach. Te nie zostawały w tyle, miażdżąc konkurencje w zawrotnym tempie. A to jeszcze nie koniec niespodzianek od tego pana.

Koncert marzeń

Jak podają oficjalne informacje, koncert odbędzie się 28 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro rusza w środę, 15 maja, o godzinie 12:00. Jeżeli nie jesteście użytkownikami tej strony, bilety będzie można zamówić już 17 maja od godziny 12:00 na stronie Ebilet.pl. Jednak warto pamiętać, że bilety są imienne i lepiej nie czekać z zakupem, a maksymalna ilość wejściówek na jedną osobę to 4 sztuki.

Informacja o koncercie obiegła media kilka dni temu, jednak dzisiaj powstało oficjalne wydarzenie na stronie Facebook. Można śledzić tam na bieżąco wszystkie informacje o koncercie.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.