Chcesz sprzedać nerkę? Koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Niektórzy ludzie więcej warci są martwi, niż żywi… jeśli oczywiście pomijamy nieocenioną wartość życia samego w sobie. Oprócz organów, śmierć przynosi duże pieniądze w postaci wypłacanego ubezpieczenia. Chcesz sprzedać nerkę – jednak czy to dobry pomysł?

Ile są warte nasze organy?

Każdy z pewnością słyszał o tym, że nerka to organ bez którego można żyć, ale nie każdy wie, ile jest warta na czarnym rynku. Jest tak nie bez powodu. Ceny różnią się w zależności od lokalizacji.

W 2011 roku młody, bo zaledwie 17-letni Chińczyk wystawił swoją nerkę za 20 tysięcy juanów. To zaledwie 11 tysięcy złotych. W USA za ten sam organ można nielegalnie pozyskać nawet milion złotych!
To naprawdę kolosalna różnica.

Żadne nie pieniądze nie przywrócą nam zdrowia i życia

Chociaż kwoty potrafią być niezmiernie wysokie, ze sprzedażą naszego teoretycznie nie wymaganego do przeżycia organu mogą się wiązać ogromne ryzyko. Jest to nielegalny proceder – nie sposób otrzymać odszkodowanie jeśli coś pójdzie nie tak.

Jeśli dojdzie do błędów w trakcie operacji, może dojść do poważnej infekcji. Poza tym istnieje ryzyko utraty znacznej ilości krwi, a nawet – życia.

„Dzięki mojej śmierci rodzina otrzyma ubezpieczenie”

Niektórzy ludzie w akcie desperacji i silnej depresji potrafią doprowadzić do swojej śmierci. Jednak zapominają o tym, że ich śmierć może zranić bardzo wiele osób bardziej niż konieczność pomocy zadłużonemu bliskiemu.

Pamiętaj! Żadna sytuacja nie jest na tyle zła, aby sięgać tak ekstremalnych środków. Jeśli naprawdę chcesz sprzedać nerkę, poszukaj pomocy. Mów głośno o swojej sytuacji, staraj się wykorzystać to, co potrafisz, aby zarobić pieniądze. Nie ma wątpliwości, że z czasem nasze organy mogą pomóc nam w zarobieniu znacznie większych kwot, niż nawet i milion złotych, zwłaszcza jeżeli wciąż jesteśmy młodzi.

Aby poznać kilka sposobów na zarobienie pieniędzy przez internet, dzięki którym uratujesz swój budżet, obejrzyj ten film: