Znalazł w polskim lesie istnego potwora! Olbrzym jest rekordzistą? [FOTO]

znalazł w polskim lesie

Znalazł w polskim lesie istnego potwora! Pan Janusz z gminy Horyniec-Zdrój z pewnością na długo zapamięta tegoroczne grzybobranie. Wszystko przez to, że trafił na naprawdę niesamowity i godny uwagi okaz. Mężczyzna znalazł prawdziwka, którego waga przekraczała dwa kilogramy. Zdjęcia Pana Janusza z olbrzymim grzybem obiegły już media w niemal całym kraju. Czy to tegoroczny rekord Podkarpacia? Zdjęcia giganta znajdziecie poniżej.

Znalazł w polskim lesie istnego potwora! Olbrzym jest rekordzistą? Zdjęcia robią wielkie wrażenie [FOTO]

Sezon na grzyby w pełni, a zbieracze dosłownie oblegają polskie lasy. Jak się okazuje, dorodnych okazów w nich nie brakuje. Przekonał się o tym Pan Janusz z gminy Horyniec-Zdrój w województwie podkarpackim. Zdjęcie jego znaleziska obiegło już niemal wszystkie polskie media. Mianowicie, pracujący w tamtejszym urzędzie gminy mężczyzna, w lesie trafił na istnego potwora. Znaleziony przez niego prawdziwek waży ponad dwa kilogramy. Zdjęcie grzyba olbrzyma pojawiło się w mediach społecznościowych Gminy Horyniec-Zdrój. Na Facebooku pojawił się następujący wpis:

Sezon grzybowy w pełni a w naszej gminie i zapewne na całym Roztoczu/Podkarpaciu mamy rekordzistę. Pan Janusz, pracownik naszego urzędu gminy, znalazł dzisiaj prawdziwego olbrzyma. Taki prawdziwek to marzenie każdego grzybiarza! Waga: 2320 g. Zapraszamy w nasze horynieckie lasy!

ZOBACZ TAKŻE: Ujawnili kulisy orędzia Putina! Nagrywano kilka razy, wzywano do niego lekarzy. Wiadomo na co skarżył się dyktator, są nowe teorie dotyczące jego dziwnego zachowania

Ogromny grzyb okazał się zdrowy. Znalazca zdradził, co z nim zrobi

Jak widać na powyższym zdjęciu, znalezisko pana Janusza rzeczywiście robi ogromne wrażenie. Szczęśliwy znalazca giganta zaspokoił też ciekawość wielu osób i zdradził, co zrobi z wielkim prawdziwkiem. Na Facebooku gminy Horyniec-Zdrój czytamy:

Pragniemy również poinformować, że grzyb po rozkrojeniu okazał się zdrowy i już został wysuszony – czeka na wigilijne potrawy, które doprawi swoim smakiem.

Ponadto media społecznościowe gminy Horyniec-Zdrój dzięki znalezisku Pana Janusza cieszą się wielkim zainteresowaniem:

Grzyb gigant znaleziony w horynieckich lasach przez Pana Janusza Kornagę, pracownika naszego urzędu odbił się echem w całej Polsce. Takiego rozgłosu i promocji naszej miejscowości dawno nie było.

źródło: RMF24.pl, Facebook – Gmina Horyniec-Zdrój; foto: Facebook – Gmina Horyniec-Zdrój

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.