Zdumiewające wieści w sprawie walki Najmana i Don Kasjo! Właściciel zdradził skandaliczne informacje!

Zdumiewające wieści w sprawie

Zdumiewające wieści w sprawie walki Marcina Najmana i Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego wyszły na jaw. Jeden z właścicieli kontrowersyjnej gali Fame MMA w jednym z wywiadów, zdradził nowe informacje. Wszystko wskazuje na to, że walka była ustawiona przez samego Najmana…

Na temat tego pojedynku w mediach aż huczało. Podczas ósmej gali Fame MMA, która odbyła się w Łodzi, w oktagonie stanęli naprzeciwko siebie Marcina Najman i Kasjusz Życiński. Przypomnijmy, że pojedynek Don Kasjo i El Testosterona miał odbyć się w formule boksu. Co więcej, walka miała być wyjaśnieniem wszelkich niejasności, które od dłuższego czasu były pomiędzy tą dwójką.

Zobaczcie również: Najman po walce z Don Kasjo: „Gdy walczy się ze świnią…” – El Testosteron zabiera głos!

Jak pamiętamy, już na samym początku emocje wzięły górę, bo do walki praktycznie nie doszło. Najman podpuszczany w oktagonie przez Życińskiego w pewnym momencie nie wytrzymał i kopnął swojego rywala. Tym samym doszło do dyskwalifikacji El Testosterona. W oktagonie zrobiło się gorąco, a teraz na jaw wychodzą nowe fakty.

Jeden z współzałożycieli tego kontrowersyjnego wydarzenia Krzysztof Rozpara, ponownie poruszył temat walki Najmana i Życińskiego. Z jego słów wynika, że EL Testosteron dokładnie wiedział, co robi. Zobaczcie!

Zdumiewające wieści w sprawie walki Najmana i Don Kasjo!

Zdumiewające wieści w sprawie walki panów wyszły na światło dzienne. Krzysztof Rozpara, w rozmowie z portalem fightsport.pl zdradził, że Marcina Najman wszystko dokładnie zaplanował:

To my wiemy i są na to dowody. Jesteśmy tego pewni, że to była akcja zaplanowana, z góry ukartowana. Mówienie tutaj o akcji w emocjach-no nie, po prostu nie. Poza tym wiemy, że Marcin rano w dzień gali konsultował się z sędzia głównym i badał, jaka będzie reakcja, gdy obali i wyprowadzi kopnięcie. To było z góry zaplanowane.

Co ciekawsze, w swojej wypowiedzi nie zapomniał wbić Najmanowi przysłowiowej szpili. Jak zaznaczył, 41-latek ma za duże mniemanie o sobie i duża oglądalność gali Fame MMA, wcale nie była jego zasługą:

Nie uważamy, że rekordowa sprzedaż była dzięki Marcinowi Najmanowi, to jest pierwsze, co chciałbym zaznaczyć. Myślę, że Marcinowi tak się wydaje, stąd pomysł na stworzenie własnej gali, że to się przełoży na oglądalność jego produktu.

Dodajmy, że gala organizowana przez Marcina Najmana odbędzie się już w sobotę, 13 lutego. Jak również wiadomo, aby zobaczyć całe wydarzenie, chętni będą musieli wykupić dostęp.

Źródło: O2.pl, YouTube.