Wypiła alkohol po zabiegu powiększania ust – efekty uboczne są przerażające! Nagranie trafiło do sieci! [WIDEO]

Wypiła alkohol po zabiegu powiększania ust

Zabieg powiększania ust jest niezwykle popularny, a coraz większa ilość kobiet ochoczo poddaje się medycynie estetycznej. Warto jednak pamiętać o zaleceniach, których nieprzestrzeganie może wywołać efekty uboczne. Potwierdzeniem, iż warto stosować się do słów lekarza lub kosmetyczki jest historia kobiety, która po powiększeniu ust postanowiła napić się alkoholu. Swoimi przeżyciami podzieliła się z internautami. 

Wypiła alkohol po zabiegu powiększania ust

Z usług klinik medycy estetycznej korzysta coraz większa ilość osób. Świadomość na temat licznych zabiegów rośnie, a ogromnej części społeczeństwa zależy na nienagannym wyglądzie. Warto jednak pamiętać, że jakakolwiek ingerencja w ciało może mieć poważne skutki uboczne, a stosowanie się do zaleceń lekarza lub osoby wykonującej zabieg jest kluczowa.

Swoją historią postanowiła podzielić się ze światem Kayleigh Cunningham – tiktokerka, która w mediach społecznościowych opisała poddanie się zabiegowi powiększenia ust kwasem hialuronowym.

ZOBACZ TAKŻE: TYLE KSIĄDZ OTRZYMAŁ PIENIĘDZY PO KOLĘDZIE – KOPERTY OTWORZYŁ NA WIZJI [WIDEO]

Wypełnianie kwasem hialuronowym jest popularnym i bezpiecznym zabiegiem, o ile wykonuje go osoba wykwalifikowana i używa odpowiednich preparatów. Kolejnym aspektem jest dbanie o siebie po wykonanym zabiegu. Kayleigh Cunningham niestety nie stosowała się do wszystkich zaleceń, co skończyło się zupełnie innym efektem.

Otóż Kayleigh postanowiła sięgnąć po alkohol jeszcze tego samego dnia, w którym poddała się zabiegowi. Wypiła aż 2 wina. Warto podkreślić, że alkohol rozrzedza krew, a ponadto negatywnie wpływa na gojenie się różnego rodzaju ran.

Wypiłam dwie butelki wina kilka godzin po wypełnieniu ust. Nie polecam – napisała na TikToku.

Kobieta opublikowała film, w którym pokazała, co wydarzyło się po zażyciu alkoholu. Jej usta spuchły, a miejsca, w których doszło do ukłucia zsiniały i nabrzmiały. Rozrzedzona przez alkohol krew napłynęła również do ran. Efekt pokazała na poniższym filmie:

@kayleighcunningham10Do not reccommend

♬ original sound – 🌟


źródło: tiktok.com, radiozet.pl

 

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.