Wypchnęła dziadka z autobusu – starszy mężczyzna nie żyje

dziadek wypchnięty

Do skandalicznej sytuacji doszło doszło w Stanach Zjednoczonych. W jednym z autobusów w Las Vegas doszło do kłótni pewnej kobiety ze starszym panem. 25-letnia pasażerka postanowiła się zemścić za zwrócenie jej uwagi – wypchnęła dziadka z pojazdu. Okazało się być to tragiczne w skutkach.

Mężczyzna zwrócił jej uwagę

Do całej sytuacji miało dojść podczas kursu jednego z autobusów w amerykańskim Las Vegas. Jak opisują świadkowie, jedna z pasażerek była bardzo wulgarna wobec innych podróżujących zbiorowym środkiem komunikacji publicznej. W niewybrednych słowach komentowała i odnosiła się do reszty współpasażerów.

Jedyna osobą która miała odwagę przeciwstawić się agresywnej kobiecie, okazał się 75-letni mężczyzna. Jak się później okazało – przypłacił on za to życiem.

wypchnięty z autobusu dziadek

Wypchnęła staruszka z autobusu

Między mężczyzną a kobietą doszło do utarczki słownej. Nikt jednak nie przypuszczał, jak fatalne skutki może przynieść nieoczekiwane zachowanie agresywnej pasażerki.

Gdy autobus zatrzymał się na przystanku starszego mężczyzny, 25-letnia Cadesha Bishop jak gdyby nigdy nic – po prostu wypchnęła go na zewnątrz pojazdu. Całość wyglądała bardzo dramatycznie, bo staruszek upadł na tyle niefortunnie, że uderzył głową w krawężnik. Zszokowani pasażerowi zamarli w bezruchu, rzucając wymowne spojrzenia na prowodyrkę niewytłumaczalnych wydarzeń. Ta natomiast niewzruszona oddaliła się od feralnego wyjścia.

kobieta wypycha

75-letni mężczyzna zmarł

Pomoc nadeszła natychmiast, jednak całe zdarzenie nie wyglądało dobrze. Po fatalnym upadku, staruszek nie podnosił się z chodnika. Mało tego – przez moment nie dawał oznak życia. Bardzo szybko został przetransportowany do szpitala, gdzie udzielono mu specjalistycznej pomocy. Niestety, po miesiącu spędzonym w placówce służby zdrowia, 75-latek zmarł. Przyczyną zgonu okazały się odniesiona obrażenia, które w połączeniu z sędziwym wiekiem mężczyzny, doprowadziły do tragedii.

Kobietę oskarżono o morderstwo

25-letnia Cadesha Bishop została aresztowana i oskarżono o morderstwo. Za kilka dni odbędzie się sprawa sądowa, podczas której powinna usłyszeć konkretne zarzuty i wyrok.

Całą sytuację zarejestrowały kamery monitoringu znajdującego się w pojeździe. Nagrane sceny są bulwersujące. Trudno wręcz uwierzyć, że ukazana tam sytuacja rzeczywiście miała miejsce.

Bulwersujące wideo – wypchnęła dziadka z autobusu

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.