Wielka wtopa High League. Artur Szpilka ośmieszył organizatorów – zdradził wielki sekret [WIDEO]

wielka wtopa high league

Wielka wtopa High League. Artur Szpilka – jeden z uczestników sobotniego wydarzenia – jeszcze na dzień przed galą ośmieszył organizatorów, zdradzając wielki sekret federacji na oficjalnym ważeniu zawodników. Choć dla wielu sprawa mogła wydawać się oczywista, mało kto spodziewał się aż takiej fuszerki. W sieci pojawiły się nagrania, które ochoczo w podobnym tonie komentowali internauci. Czy federacji płacącej wielkie pieniądze swoim zawodnikom nie stać na wagę? Zobaczcie sami! Materiały i szczegóły poniżej.

Wielka wtopa High League. Artur Szpilka zdradził wielki sekret federacji i ośmieszył organizatorów [WIDEO]

Choć gala High League 4 przeszła do historii, nadal sporo mówi się o wszystkim co z nią związane. Wydarzenie przyciągnęło wielu fanów, a wszystko przez interesujące zestawienia i głośne nazwiska, które można było zobaczyć w klatce. Jedną z gwiazd czwartej edycji freak-fightowej gali Malika Montany był dawny pięściarz, Artur Szpilka. Popularny „Szpila” mierzył się ze znanym z poprzednich edycji Denisem Załęckim.

To ten drugi wszedł w rywalizację o wiele lepiej – z agresją ruszył na swojego przeciwnika, zasypując go gradem ciosów. Od początku było jednak wiadomo, że Denis Załęcki do walki przystępuje z urazem kolana, który dał o sobie znać jeszcze w pierwszej rundzie. W związku z tym zwycięzcą starcia okazał się Artur Szpilka. „Szpila” w oczach widzów zyskał jednak dużo więcej jeszcze przed galą – na oficjalnym ważeniu. Wszystko przez to, że dosłownie w sekundę obnażył wielką tajemnicę tego wydarzenia i niejako ośmieszył całą organizację High League. Jak się bowiem okazało, na oficjalnym ważeniu zawodników zabrakło… wagi. Zawodnicy udawali że na nią wchodzą, a przedstawienie maskował zwyczajny karton. Można to zobaczyć na poniższym nagraniu:

ZOBACZ TAKŻE: Wielka wpadka Szczuki na antenie radia! Jest nagranie [WIDEO]

Internauci bezlitośni – nie zabrakło zgryźliwych komentarzy w stronę federacji

Choć dla wielu jasny jest fakt, że właściwe ważenie zawodników odbywa się w przeddzień gali z samego rana – mało kto spodziewał się, że organizacja zatrudniająca prawdziwe gwiazdy dopuści się takiej fuszerki. High League zostało zdemaskowane przez Artura Szpilkę. Na uwagę zasługuje także rola sędziego, który również udawał, że odczytuje wartości z niewidzialnej wagi. Jeden z internautów na Twitterze napisał:

Panie Malik ja rozumiem, że trzeba ciąć koszta ale no waga kosztuje 35 zł w Lidlu…

źródło: Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.