Wichura zrywa dach z bloku! Nagranie przyprawia o gęsią skórkę [WIDEO]

wichura zrywa dach

Wichura zrywa dach z bloku! W sieci pojawiło się porażające nagranie, które według zamieszczającego je użytkownika, pochodzi z Kazachstanu. Film cieszy się sporą popularnością i jest ochoczo wyświetlany. Wszystko dlatego, że zarejestrowano na nim naprawdę rzadko spotykany widok. Internauci zastanawiają się, czy to wiatr był tak silny, czy jednak może jednak zawiniła osłabiona konstrukcja dachu. Zachęcamy do obejrzenia materiału – wideo znajdziecie poniżej!

Wichura zrywa dach z bloku! Nagranie przyprawia o gęsią skórkę

W sieci pojawiło się kolejne zatrważające nagranie. Choć w dobie pandemii koronawirusa, media przepełnione są raczej przekazami dotyczącymi zarazy, czasami pojawiają się w nich inne interesujące artykuły, nagrania czy zjawiska. Tak było i tym razem. Zyskujące coraz większą popularność nagranie, pochodzić ma z Kazachstanu. Co ciekawe, internauci dotarli do filmów pokazujących całe zajście z dwóch perspektyw. Zarówno jeden jak i drugi, robią na widzach piorunujące wrażenie. Wielu zadaje sobie pytanie – gdzie popełniono błąd? Komentujący winią raczej wątpliwą konstrukcję dachu. Pojawiają się przypuszczenia, że to jedynie dobudówka, mająca pełnić funkcje estetyczne. To wyjaśniałoby wiele w kontekście tego, z jaką łatwością wiatr rozprawił się z dachem. Pierwsze z nagrań można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: ROZBIŁ LUKSUSOWE, SPORTOWE AUTO WARTE 750 TYSIĘCY DOLARÓW! MIEJSCE AKCJI – CENTRUM NOWEGO JORKU. TO, CO KIEROWCA CHCIAŁ ZROBIĆ PÓŹNIEJ, PRZECHODZI WSZELKIE OCZEKIWANIA! ZOBACZ NAGRANIE Z WYPADKU ORAZ TO, CO STAŁO SIĘ TUŻ PO NIM

Wideo z innej perspektywy – pokaz niszczycielskiej siły wiatru

Jak wcześniej wspomniano, w sieci pojawiło się także nagranie pokazujące całe zajście z innej perspektywy. Zauważyć można na nim, że dach zbyt długo nie stawiał oporu – wiatr zdmuchnął go niczym domek z kart.

Niestety trudno odnaleźć informacje o tym, czy w wyniku zdarzenia obeszło się bez rannych i ofiar. Jasne jest natomiast, że spadający z ogromnej wysokości dach, mógł wyrządzić spore zniszczenia. Na pierwszym wideo widać bowiem, że poleciał on w okolice ulicy, po której właśnie przejeżdżały pojazdy.

źródło: wykop, gfycat

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.