Wataha 3. sezon – premiera serialu 6 grudnia

Polskie seriale w ostatnich latach nie mają się czego wstydzić. Coraz więcej polskich seriali dorównuje jakościowo zagranicznym. Jednym z takich seriali jest Wataha. W grudniu rusza kolejny sezon. Wataha 3 sezon – sprawdź jaki będzie. Już 6 grudnia będziesz mógł obejrzeć serial na HBO i HBO GO.

 

 

Wataha – o czym jest?

Wataha to serial HBO o pogranicznikach pracujących w Bieszczadach. Początkowo był limitowaną serią, jednak po emisji na zagranicznych rynkach, zdecydowano się nakręcić drugi sezon, a po nim także trzeci. Od emisji pierwszego sezonu do drugiego minęły dwa lata. Na trzeci sezon Watahy musieliśmy czekać kolejne dwa lata. Zdjęcia do najnowszej serii były kręcone od połowy lutego 2019 roku. Reżyserkami są Olga Chajdas i Kasia Adamik, za zdjęcia odpowiadają Tomasz Augustynek i Tomasz Namiuk, a za scenariusz Piotr Szymanek, Katarzyna Tybinka i Marta Szymanek.

 

Wataha 3. sezon

W trzecim sezonie Wiktor Rebrow, w którego rolę wciela się Leszek Lichota, wraca do pracy. Niemniej jednak wciąż nie potrafi dogadać się ze wszystkimi członkami zespołu. Zdaje się być samotnym wilkiem. Na miarę swoich sił wspiera go kapitan straży. Rebrow jest jednak skoncentrowany na wytropieniu ludzi odpowiedzialnych za całe zło, jakie go w życiu spotkało. Dodatkowo w trzecim sezonie Watahy motywem przewodnim jest handel ludźmi. Tym właśnie problemem zajmują się pogranicznicy.

 

Co nas czeka w trzecim sezonie?

Na pewno możesz liczyć na emocjonujące pościgi i nieoczekiwane zwroty akcji.  Oprócz tego występuje kilka ciekawych wątków pobocznych. Rebrow i Dobosz wciąż są w centrum uwagi, ale pozostałe postaci też mają co robić. Na wysokim poziomie jest gra aktorska, ale także zdjęcia i dialogi. Wysoki poziom drugiego sezonu został w pełni utrzymany. Dodatkowo w trzecim sezonie zagra m.in. Borys Szyc.

 

Podsumowując, trzeci sezon Watahy to będzie naprawdę dobry serial, zrobiony na wysokim poziomie. Co ważne, premiera trzeciego sezonu Watahy była planowana na koniec października. Data ta jednak została zmieniona i premiera będzie miała miejsce 6 grudnia na HBO i HBO GO. Nie przegap pierwszego odcinka tak dobrego serialu!

Marta D

Absolwentka dziennikarstwa, kulturoznawstwa i fotografii – radiowiec z zawodu, kulturalny człowiek z wykształcenia, fotograf z pasji. Humanistka i umysł ścisły w jednym. Nie lubi zamykać się w ramach szablonowości. Uwielbia wyzwania, nowe miejsca i ciekawych ludzi.