Uzbrojony człowiek porwał karetkę w Oslo. Rozjeżdżał pieszych

uzbrojony człowiek porwał karetkę

Uzbrojony człowiek porwał karetkę w Oslo! Norweskie media informują o sytuacji dosłownie z ostatniej chwili. Napastnik który ukradł karetkę miejscowego pogotowia, uciekając potrącił kilka osób. Wśród poszkodowanych jest malutkie dziecko, które rodzice mieli przewozić w wózku. Policja otworzyła ogień do uciekiniera. Okazało się, że był w posiadaniu broni.

Uzbrojony człowiek porwał karetkę w Oslo! Taranował pieszych

Bardzo niepokojące informacje dochodzą z Norwegii. Dosłownie przed momentem tamtejsze media poinformowały o prawdopodobny zamachu w Oslo. Pewien mężczyzna porwał karetkę pogotowia. Uciekając skradzionym pojazdem, rozjeżdżał napotkanych na drodze ludzi. Jak dotąd nie podaje się, czy w wyniku zdarzenia ktoś poniósł śmierć. Wiadomo natomiast, że jest wielu rannych. Wśród nich znajdować ma się malutkie dziecko, które podczas zdarzenia znajdowało się w wózku. Policja podjęła się pościgu.

ZOBACZ TAKŻE: PIJANY PRZYJECHAŁ NA KOMISARIAT POLICJI! CHCIAŁ ZASIĘGNĄĆ PORADY PRAWNEJ. ZAPARKOWAŁ NA MIEJSCU DLA RADIOWOZU, MIAŁ SĄDOWY, DOŻYWOTNI ZAKAZ PROWADZENIA POJAZDÓW 

Policja otworzyła ogień, napastnik w rękach służb. Motywy jego działań to niewiadoma

Jak podają tamtejsze władze, policja zmuszona była otworzyć ogień w kierunku napastnika, który notabene był uzbrojony. Udało się go schwytać, w wyniku strzelaniny nie odniósł poważnych obrażeń. Jak na razie nie wiadomo nic na temat motywów, jakimi mężczyzna mógł się kierować.

Podaje się także, że w całe zajście zamieszana może być jeszcze jedna osoba. Jej jak dotąd nie udało się jeszcze schwytać.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.