To zdjęcie z fotoradaru to hit. Kierowca przecierał oczy ze zdumienia! [FOTO]

to zdjęcie z fotoradaru

To zdjęcie z fotoradaru to istny hit! Gdy tylko kierowca otrzymał mandat, dosłownie przecierał oczy ze zdumienia. Wszystko wyglądało bowiem jak żart, ale jak się okazuje – o niczym takim nie ma mowy. Fotoradar rzeczywiście uchwycił to, co widnieje na zdjęciu. Bliscy kierowcy materiałami pochwalili się w sieci, a ich post bardzo szybko okazał się niebywale popularny. Co takiego znalazło się na fotografii wykonanej przez znienawidzoną przez wielu maszynę? Aż trudno w to uwierzyć…

To zdjęcie z fotoradaru to istny hit! Kierowca przecierał oczy ze zdumienia – zobaczcie, co uchwyciła maszyna!

Fotoradary to zmora kierowców, którzy lubią szybką jazdę. Skutecznie jednak odstraszają piratów drogowych, co wpływa na bezpieczeństwo jazdy – a właśnie to jest ich głównym zadaniem. Niekiedy jednak fotoradary potrafią zarejestrować naprawdę niebywałe sytuacje i ujęcia. Tak stało się właśnie w przypadku pewnego kierowcy z Niemiec. Gdy mandat dotarł na jego adres, ten po prostu przecierał oczy ze zdumienia. I choć wina mężczyzny była bezdyskusyjna, jego uwagę przykuło właśnie zdjęcie znajdujące się na mandacie. Mianowicie, zamiast kierowcy, na pierwszym planie za kierownicą siedział… jego pies. Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: ANONYMOUS WŁAMALI SIĘ DO MONITORINGU KREMLA! HAKERZY POKAZALI NAGRANIA Z WNĘTRZA SIEDZIBY WŁADIMIRA PUTINA! [WIDEO]

Wiadomo, jak doszło do tego, że pies siedział za kierownicą pojazdu jadącego niezgodnie z przepisami

Portal o2.pl dokładnie opisał całą sytuację, dzięki czemu wiadomo, jak pies znalazł się na miejscu kierowcy. Mianowicie, podróżujący na fotelu pasażera pies, tym razem nie został przypięty specjalnymi pasami. W pewnym momencie postanowił wskoczyć na kolana kierowcy. Los sprawił, że właśnie w tym momencie radar wykonał zdjęcie pojazdu po przekroczeniu prędkości. Strona o2.pl przytacza wypowiedź siostrzeńca kierowcy, który dostał mandat:

Normalnie jest przypięty specjalnym pasem bezpieczeństwa. Tego dnia wujek zapomniał go zapiąć, a psiak przyszedł się poprzytulać. Najzabawniejsze jest to, że był na kolanach wujka dosłownie kilka sekund.

Media podają, że za przekroczenie prędkości kierowca musiał zapłacić 50 euro.

źródło: o2.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.