To już pewne – w te dni Biedronka będzie zamknięta. Jest oficjalny komunikat

to już pewne

To już pewne – w te dni Biedronka będzie zamknięta! Uwielbiany przez Polaków, prawdopodobnie najpopularniejszy dyskont w kraju wydał oficjalny komunikat. Dzięki niemu wiadomo, jak sklepy będą funkcjonować w okresie świątecznym i noworocznym. Spóźnialscy muszą dobrze rozplanować ostatnie zakupy, bo okazji na wyskoczenie do Biedronki w święta już nie będzie. W jakie dni i w jakich godzinach otwarte będą sklepy? Zobaczcie sami.

To już pewne – w te dni Biedronka pozostanie zamknięta. Jest oficjalny komunikat najpopularniejszego dyskontu w kraju

To już pewne – wiadomo jak otwarte będą dyskonty sieci Biedronka w okresie świątecznym i w okresie noworocznym. To niewątpliwie jeden z najpopularniejszych sklepów w całym kraju i właśnie w nim bardzo dużo rodzin zaopatrzy się nie tylko na święta, ale też na imprezę sylwestrową. Jak się jednak okazuje, nie każdego dnia zrobimy tam zakupy. Sieć wydała oficjalny komunikat. Wiadomo dzięki niemu, w które dni godziny pracy Biedronki będą wydłużone, a w które dni zakupów tam nie zrobimy.

Sieć Biedronka zaprasza klientów na przedświąteczne i sylwestrowe zakupy w wygodnych godzinach otwarcia sklepów.

Bezpośrednio przed świętami, sklepy pozostaną otwarte dłużej:

Zakupy bez pośpiechu będzie można zrobić w ponad 3300 placówkach na terenie całego kraju, z czego prawie 2200 z nich czynnych jest w dni poprzedzające Wigilię i Sylwestra aż do godziny 23 lub dłużej.

ZOBACZ TAKŻE: To po finale mundialu francuskie media piszą o Marciniaku. Skandaliczna ocena pracy Polaka

Biedronka otwarta w wigilię oraz w sylwestra – w jakich godzinach?

Zakupy na ostatnią chwilę będą możliwe zarówno w wigilię jak i w sylwestra. Do Biedronki pójdziemy jednak w określonych godzinach:

24 grudnia, tj. w wigilię, zakupy w Biedronce będzie można zrobić do godziny 13, natomiast w sylwestra sklepy sieci czynne będą do godziny 19.

W święta zamknięte – trzeba o tym pamiętać

Jak można się było domyślać, wzorem lat poprzednich Biedronka będzie nieczynna w pierwszy i drugi dzień świąt oraz w Nowy Rok.

25 i 26 grudnia br. (niedziela, poniedziałek), a także 1 stycznia 2022 r. (niedziela) wszystkie sklepy sieci Biedronka pozostaną nieczynne.

źródło: o2.pl, Biedronka

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.