Tak wyglądają paczki dla pracowników Żabki. Co jest w środku? Robi wrażenie! [WIDEO]

tak wyglądają paczki

Tak wyglądają paczki dla pracowników Żabki. Co jest w środku? Jak się okazuje – ich zawartość robi wrażenie! Pewna użytkowniczka TikToka pokazała wszystkim, na co mogą liczyć pracownicy popularnej sieci sklepów. Paczki, które otrzymują, są naprawdę bogato wypchane. Na nagraniu TikTokerka wszystko rozłożyła na czynniki pierwsze. Kto dokładnie otrzyma takie prezenty od znanej marki?

Tak wyglądają paczki dla pracowników Żabki. Co jest w środku? Zawartość robi wrażenie! [WIDEO]

Okres świąteczny wchodzi w kulminacyjną fazę. Gorączka związana z kupowaniem prezentów trwa w najlepsze. Podobnie jest w wielu firmach, które starają się docenić swoich pracowników. Rok temu głośno było o wyprawkach dla pracowników Biedronki. Tym razem dużo mówi się o innej popularnej sieciówce. Na tapet wzięto bowiem paczki, które otrzymują pracownicy Żabki.

Jak się okazuje, ich zawartość jest dość bogata. Wszystko pokazała jedna z użytkowniczek TikToka, która otrzymała takowy prezent. W środku znalazło się naprawdę wiele przysmaków i słodkości. Poza tym pracownicy otrzymali dwie pary świątecznych skarpet i kartkę świąteczną. Na materiale wideo TikTokerka wymienia:

Mamy tak: kartkę świąteczną, dwie pary skarpet, cukierki. Tutaj jakieś wafelki, śliwki i żurawinę…

Poza tym w sporym świątecznym pudełku od Żabki znalazły się słodycze marki Lindt czy Milka, ładne opakowanie z piernikami toruńskimi, sporo batoników oraz kawy Starbucks. Jak zdradziła nagrywająca, rok temu zamiast skarpetek pracownicy otrzymali kubki. W o2.pl czytamy dodatkowo, że na pudełku słodkości prezenty się nie kończą. Poza tym pracownicy Żabki mogą liczyć na „bony do sklepu oraz kartę przedpłaconą”.

Nagrywająca dodała jednak, że zatrudniona jest w dziale logistyki Żabki. Jak podaje o2.pl i jak sugerują komentarze pod filmem – na paczki nie mogą liczyć pracownicy zatrudnieni u franczyzobiorców.

ZOBACZ TAKŻE: Armagedon w Polsce! Odwołane lekcje, zawieszone kursy autobusów. Co się dzieje?

Inne sklepy też wynagradzają pracowników – co im dają?

Nie tylko Żabka – inne sklepy także wynagradzają swoich pracowników. Piszą o tym osoby komentujące nagranie z pudłem prezentów od sieciówki. Dzięki temu dowiadujemy się choćby tego, że pracownicy Lidla otrzymali bony po 1000 złotych do wykorzystania na zakupy. Podobnie w Niemczech swoich pracowników wynagradza Aldi – tam do wypłaty dodawane jest 1000 euro.

źródło: o2.pl, TikTok; foto: TikToknagranie poniżej:

@kingston_15_ #dc#paczkaświąteczna#żabka#żabkapolska @Żabka Polska ♬ dźwięk oryginalny – kingston_15

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.