Świąteczna promocja CDA Premium + TV! Nawet 3 miesiące gratis

świąteczna promocja cda premium

Świąteczna promocja CDA Premium! Wystartowała świąteczna promocja CDA Premium, w której wszystkie filmy i pakiet telewizji na żywo są nawet do 3 miesięcy za darmo! Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni użytkownicy platformy. Akcja potrwa do końca miesiąca.

Świąteczna promocja CDA Premium + TV! Nawet 3 miesiące gratis

Do końca grudnia trwa świąteczna promocja CDA, dzięki której można zyskać nawet 3 miesiące darmowego dostępu do CDA Premium oraz pakietu 35 programów telewizji na żywo. Wystarczy na stronie https://prezent.cda.pl kupić jedną z dwóch kart podarunkowych – na 6 lub 12 miesięcy – i zrealizować otrzymany kod. Nie trzeba przy tym podawać swojej karty kredytowej – płatność można zrealizować na wiele sposobów, także poprzez tradycyjny przelew.

Kartę podarunkową można wykorzystać samemu lub zrobić prezent bliskiej osobie. Roczna karta podarunkowa w promocyjnej cenie kosztuje 215,91 zł, podczas gdy regularna cena miesięcznej subskrypcji CDA Premium z pakietem telewizyjnym Start to 23,99 zł – świąteczna promocja to zatem trzy miesiące oglądania filmów i telewizji za darmo.

CDA Premium coraz popularniejszą platformą. Bardzo bogata oferta serwisu

CDA Premium to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform z filmami na żądanie. W katalogu znajduje się blisko 10 tys. filmów wszystkich gatunków: od filmów akcji, seriali, komedii, przez kino obyczajowe, bajki dla dzieci i kino familijne, po unikalne filmy dokumentalne. Użytkownicy usługi Premium mogą też korzystać za darmo z usługi CDA Cinema, czyli cotygodniowych premier filmów, które nie były do tej pory pokazywane w Polsce i które można oglądać tylko na CDA Premium. Dodatkowo w pakiecie użytkownicy otrzymują dostęp do pakietu Start z 35 programami telewizji na żywo. Z usługi można korzystać na komputerze, smartfonie, tablecie oraz na telewizorach i konsolach do gier.

Promocja CDA Premium

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi użytkownicy serwisu, jak i obecni. W przypadku osób, które już są użytkownikami CDA Premium i które korzystają z automatycznie odnawialnej subskrypcji, wpisanie kodu spowoduje wstrzymanie subskrypcji i ponowne jej wznowienie po wygaśnięciu okresu z karty podarunkowej. Akcja promocyjna potrwa do końca grudnia 2021 roku.

Promocja dostępna jest na stronie https://prezent.cda.pl/

źródło: materiały prasowe CDA

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.