Przepowiednia Nostradamusa budzi grozę. Co się stanie w 2022?

przepowiednia nostradamusa

Przepowiednia Nostradamusa budzi grozę. Co takiego widział znany na całym świecie prorok? Jego słowa nie napawają optymizmem. Jeżeli wierzyć w jego wizję, czeka nas cały szereg kataklizmów, które znacznie wpłyną na naszą planetę. Ludzi czekają bardzo ciężkie czasy. Na trasie kolizji z naszą planetą ma się również znaleźć asteroida. Jakie mogą być skutki uderzenia?

Przepowiednia Nostradamusa budzi grozę. Co się stanie w 2022 roku?

Nostradamus to jeden z najpopularniejszych na świecie proroków. Znanych jest wiele jego wizji. Teraz jednak przytacza się to, co zdaniem dawnego astrologa ma się wydarzyć w roku 2022. Najwięcej niepokoju może budzić fakt, że zdaniem Nostradamusa, właśnie niebawem ma dojść do zderzenia się naszej planety z asteroidą. Żyjący w XVI wieku astrolog miał pisać, że na Ziemię spadnie „niebiański kamień”. NASA uspokaja jednak, że trzyma rękę na pulsie i naszej planecie na razie nie zagrażają takowe wydarzenia. To jednak nie koniec.

Nostradamus na przyszłość zapowiedział dużo więcej kataklizmów i katastrof. Portal o2.pl pisze między innymi rozległych pożarach oraz rosnącym globalnym ociepleniu. Jak czytamy we wspomnianym portalu, w dziełach i proroctwach Nostradamusa miały pojawić się wzmianki o „ugotowanych rybach żyjących w morzach”, do czego ma doprowadzić wzrost temperatur. Poza tym mówił o niebezpiecznych powodziach.

ZOBACZ TAKŻE: TO ZNAJDOWAŁO SIĘ W PUSZCE Z FASOLKĄ. „ZAPACH NICZYM Z TRUMNY” – KOBIETA OMAL NIE ZWYMIOTOWAŁA, GDY OTWORZYŁA OPAKOWANIE [FOTO]

Problemy gospodarcze, zawrotne ceny żywności, inflacja – prorok trafił w „dziesiątkę”?

Portal o2.pl zwraca też uwagę na to, że Nostradamus mówił o wielkich kłopotach gospodarczych. To coś, co idealnie wpisuje się w obecny krajobraz świata. Wspominał o zawrotnych cenach żywności i wielkiej inflacji. W o2.pl pojawia się cytat z „Przepowiedni” Nostradamusa:

Miód będzie kosztował znacznie więcej niż wosk ze świecy. Tak wysoka będzie cena pszenicy, że ludzie będą poruszeni.

Czy to, co przed laty przekazywał Nostradamus, spełni się w stu procentach? Należy mieć nadzieję, że nie – gdyż może się to wiązać z najtrudniejszymi czasami w historii ludzkości. Jak jednak widać, astrolog co do wielu spraw miał doskonałe przeczucia.

źródło: o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.