Przełom października i listopada. Znany jasnowidz nie ma wątpliwości i ostrzega

przełom października i listopada

Przełom października i listopada – zdaniem popularnego jasnowidza właśnie wtedy czeka nas coś bardzo niepokojącego. Jedna z najnowszych wizji Krzysztofa Jackowskiego budzi grozę i daje do myślenia. Napięcie jeszcze bardziej potęguje fakt, że wszystko ma rozegrać się dosłownie na dniach. Należy bacznie śledzić informacje i szukać doniesień o pociągu i kolei. Jackowski uważa to za słowo klucz w prowokacji, która może okazać się „najbardziej niebezpiecznym czasem” od momentu wybuchu wojny na Ukrainie. Jasnowidz mówił też o broni, jakiej użyje Rosja. Szczegóły poniżej.

Przełom października i listopada. Znany jasnowidz nie ma wątpliwości i ostrzega, to ma się wydarzyć już na dniach!

Jedna z ostatnich wizji Krzysztofa Jackowskiego, którą ten podzielił się z szerszą publiką, może wywoływać spory niepokój. Wszystko potęguje fakt, że zdaniem popularnego polskiego jasnowidza, wydarzenia te rozegrają się już na dniach, bo na przełomie października i listopada. Jackowski w swojej wizji widział kolej lub pociąg. To właśnie z nią wiąże pewną bardzo mocną prowokacje, która może okazać się brzemienna w skutkach. Dokładną wypowiedź jasnowidza z Człuchowa przytacza o2.pl:

W prowokacji posłużą się koleją, być może całym zestawem towarowym, kolejowym, to jest bardzo ważne Drodzy Państwo, to będzie bardzo poważna prowokacja.

W transmisji na YouTube Krzysztof Jackowski za jakiś czas po raz kolejny wrócił do kolei i pociągu:

Pamiętajcie kolej, pociągi. Ta prowokacja w późniejszych skutkach będzie niebezpieczna. Albo wywoła jakąś kontrę, albo w swoich skutkach będzie groźna.

Ponadto jasnowidz mówił o panice związanej z przeprowadzoną prowokacją, a także o tym, że konflikt nabierze wymiaru międzynarodowego i jasno będzie można określić, który kraj opowiada się po konkretnej stronie.

ZOBACZ TAKŻE: Netflix będzie o tyle droższy od nowego roku?! Dotyczy osób, które współdzielą konto

„Rosja zacznie używać na froncie dziwnej broni […] Czas końcówki października, powtarzam to i czas listopada bardzo groźnym czasem”

W dalszej części transmisji jasnowidz mówił o broni, jaką zdecyduje się wykorzystać Rosja. Wszystko brzmi bardzo enigmatycznie. Jackowski nazwał ją mianem „dziwnej” a później starał się ją określić jako „niewidzialną”. Jasnowidz dodał, że czeka nas najgroźniejszy czas od momentu wybuchu wojny. Te ostatnie słowa naprawdę przyprawiają o dreszcze, bo wszystko ma wydarzyć się już niebawem:

Jeszcze powiem państwu, że Rosja zacznie używać na froncie dziwnej broni, ja bym to nazwał niewidzialnej broni. Nie rozumiem sam tego, ale mówię to państwu. Czas końcówki października, powtarzam to i czas listopada bardzo groźnym czasem. To będzie najbardziej niebezpieczny czas, odkąd zaczął się konflikt w Ukrainie.

źródło: o2.pl, YouTube; foto: YouTube – Krzysztof Jackowski Jasnowidz

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.