Prezes PZPN po pierwszym spotkaniu z potencjalnym selekcjonerem! To Polak

prezes pzpn po pierwszym spotkaniu

Prezes PZPN po pierwszym spotkaniu z potencjalnym selekcjonerem! Saga dotycząca zmiany szkoleniowca biało-czerwonych trwa w najlepsze, a można nawet odnieść wrażenie, że wchodzi w decydującą fazę. Jak donosi sport.pl, Cezary Kulesza spotkał się z potencjalnym kandydatem na omawiane stanowisko. Zdradzono nawet kilka istotnych szczegółów spotkania. Wiadomo także, że Kulesza widział się z polskim szkoleniowcem. Ale czy był to Adam Nawałka, jak sugerowały media? To także podano do wiadomości!

Prezes PZPN po pierwszym spotkaniu z potencjalnym selekcjonerem! Pojawiają się przecieki – to Polak

Czy wybór nowego selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski to już tylko formalność i kwestia dni? Okazuje się, że prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej – Cezary Kulesza – ma już za sobą pierwsze spotkanie z potencjalnym szkoleniowcem kadry. Sensacyjne wieści przekazał portal sport.pl. W sieci pojawiły się nawet przecieki dotyczące samego spotkania oraz kandydata, z jakim rozmowę prowadził Kulesza.

Na ten moment wiadomo na pewno, że rozmówcą prezesa PZPN był Polak. Mało tego – mówi się, że na pewno nie był to Adam Nawałka, a więc faworyt mediów do objęcie posady selekcjonera reprezentacji. Ponadto w portalu sport.onet.pl można przeczytać, że rozmowa kandydata na selekcjonera i Kuleszy, trwała około trzech godzin. To naprawdę sporo i można przypuszczać, że mowa o bardzo merytorycznym spotkaniu.

ZOBACZ TAKŻE: JASON DERULO USUNĄŁ POST O „SYLWESTRZE MARZEŃ” W TELEWIZJI POLSKIEJ! WSTYDZIŁ SIĘ WYSTĘPU?

Długa rozmowa miała dotyczyć pomysłu na reprezentację i wizji gry zespołu

Portal sport.onet.pl podaje, że spotkanie odbywało się w Warszawie. Podczas blisko trzech godzin rozmowy, potencjalny selekcjoner miał mówić o pomyśle i wizji na grę zespołu. Zaznacza się jednak przy tym, że nie poruszano jeszcze aspektów finansowych dotyczących zatrudnienia trenera.

Mówi się, że to nie koniec spotkań prezesa z potencjalnymi kandydatami na selekcjonera. W tygodniu mają odbyć się kolejne, a na przynajmniej jedno prawdopodobnie zawita obcokrajowiec – ktoś z Włoch.

źródło: sport.onet.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.