Powitanie mordercy małej Mai w więzieniu [WIDEO]

powitanie mordercy małej mai

Powitanie mordercy małej Mai w więzieniu. W sieci pojawiło się bardzo mocne nagranie, które – według opisu autorki – ma przedstawiać moment, kiedy to morderca malutkiej Mai trafia za więzienne mury. Materiał wideo ma pochodzić ze Starogardu Gdańskiego. Sprawa śmierci zaledwie dwumiesięcznego dziecka zbulwersowała społeczeństwo. Za wszystkim mają stać młodzi rodzice dziewczynki – 22-letnia kobieta oraz 23-letni mężczyzna. To właśnie jego osadzeni ze Starogardu Gdańskiego mieli powitać w ten sposób. Materiał wideo znajdziecie w dalszej części tekstu.

Powitanie mordercy małej Mai w więzieniu. Mocne wideo opublikowano w sieci

Cała Polska w ostatnich dniach mówi o dramacie, jaki rozegrał się w Starogardzie Gdańskim. To właśnie tam życie straciła mająca zaledwie dwa miesiące dziewczynka. Wszystko miało wydarzyć się w domu przy ulicy Piłsudskiego. Zatrzymani w całej sprawie zostali młodzi rodzice dziecka – 22-letnia kobieta oraz 23-letni mężczyzna.

Karolinie P. oraz Dominikowi P. postawiono już zarzuty zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Wiadomo, że parze grozi nawet dożywocie za potworną zbrodnię. Portal o2.pl podaje, że rodzice dziecka zostali tymczasowo aresztowani.

Jak donoszą krajowe media, ratownicy medyczni, którzy próbowali uratować dziecko, spotkali się z czymś potwornym. Dwumiesięczna Maja miała na ciele liczne obrażenia (wymienia się połamane rączki, wiele siniaków oraz uszkodzenia organów wewnętrznych). To wszystko poskutkowało śmiercią dziewczynki. W sieci wiele mówiło się o kontrowersyjnym wpisie matki Mai w mediach społecznościowych, który miał się tam pojawić przed śmiercią dziecka. Teraz natomiast w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać powitanie mordercy niemowlaka w więzieniu.

ZOBACZ TAKŻE: TO NAPISAŁA NA FACEBOOKU MORDERCZYNI WŁASNEGO DZIECKA! PRZERAŻAJĄCE SŁOWA, INTERNAUCI OBURZENI. CZY SŁUSZNIE?

Bardzo mocne nagranie spod więzienia w Starogardzie Gdańskim. Tak osadzeni witali mordercę małego dziecka [WIDEO]

Materiał wideo w sieci opublikowała kobieta, która – jak czytamy w o2.pl – jest mieszkanką okolic zakładu karnego w Starogardzie Gdańskim. Jak twierdzi internautka, zarejestrowany przez nią moment to chwila, w której do więzienia trafił morderca malutkiej Mai. Poniżej można zobaczyć, jak „przywitali” go inni osadzeni. Uwaga – materiał zawiera wulgaryzmy!

źródło: o2.pl, TikTok

@kreejzi1 #starogardgdański #dc ♬ dźwięk oryginalny – kreejzi

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.