Poszukiwania Jacka Jaworka – był widziany nad jeziorem? Nowe wieści

nowe wieści w sprawie jacka jaworka

Poszukiwania Jacka Jaworka nadal trwają. Każdego dnia do policji docierają nowe informacji. O jednej z ważniejszych poszlak pisał portal nowiny24.pl. Mianowice, poszukiwany rzekomo widziany był na motorze w pobliżu Jeziora Tarnobrzeskiego. Policja udała się w to miejsce – wiadomo, co udało się ustalić mundurowym. Warto także przypomnieć, że wyznaczono nagrodę za wskazanie kryjówki Jacka Jaworka lub miejsca, gdzie znajdują się jego zwłoki. Śledczy zakładają bowiem również scenariusz, że mężczyzna nie żyje. Nagrodę wyznaczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach. Ile wynosi?

Poszukiwania Jacka Jaworka – był widziany nad jeziorem? Nowe wieści

Jacek Jaworek nadal nieuchwytny dla polskiej policji. Poszukiwania podejrzanego o morderstwo trzech osób nadal trwają, jednak sytuacja staje się coraz trudniejsza. Wiele osób wątpi w to, czy poszukiwany jeszcze w ogóle żyje.

Wczoraj pojawiły się jednak doniesienia, że Jaworek widziany był w pobliżu Jeziora Tarnobrzeskiego. Jako, że żaden tego typu sygnał nie jest ignorowany, wysłano tam patrol policji. Zgłaszający mówili, że osoba przypominająca podejrzanego poruszała się na motocyklu. Jednakże okazało się, że mężczyzna zastany przez policję na miejscu, nie był poszukiwanym, ale był do niego bardzo podobny. W portalu nowiny24.pl można przeczytać wypowiedź podinspektor Beaty Jędrzejewskiej-Wrony:

Apelujemy o przekazywanie wszelkich informacji dotyczących poszukiwanego Jacka Jaworka, który, jeśli żyje, może przebywać także w naszym regionie. Każdy sygnał zostanie sprawdzony.

ZOBACZ TAKŻE: MIŁOŚĆ NA PLAŻY W MIELNIE – MĘŻCZYZNA, KTÓRY ROZDZIELIŁ KOCHANKÓW NA OCZACH SETEK TURYSTÓW, MOŻE MIEĆ PROBLEMY? ZASKAKUJĄCY OBRÓT SPRAW PO WYDARZENIU, O KTÓRYM MÓWI CAŁA POLSKA

Policja oferuje nagrodę za wskazanie miejsca pobytu poszukiwanego Jacka Jaworka

Trwające już dobrych kilka dni poszukiwania, jak dotąd nie przynoszą skutków. Wobec tego policja wyznaczyła nagrodę za wskazanie miejsca pobytu Jacka Jaworka. Śledczy pod uwagę biorą też jednak fakt, że mężczyzna może nie żyć. To samo tyczy się też zatem wskazania miejsca, gdzie znajduje się jego ciało.

Nagrodę, o której mowa, wyznaczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach. Wynosi ona 20 tysięcy złotych.

Na portalu dziennikzachodni.pl można przeczytać:

Jeśli ktoś posiada informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub numerem alarmowym 112.

źródło: dziennikzachodni.pl, nowiny24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.