Pościel blokująca 5G – to nowy pomysł na biznes Polaków. Cena zwala z nóg

pościel blokująca 5g

Pościel blokująca 5G – to nic innego jak nowy pomysł na biznes Polaków! W sieci pojawił się interesujący, przez wielu nazywany kontrowersyjnym startup, którego zadaniem jest wprowadzenie w obrót produktów zwalczających promieniowanie 5G. Pościel to nie jedyny twór, który planowo ma być produkowany. W grę wchodzą także tuniki dla ciężarnych kobiet. Natural Shield – bo pod taką nazwą można odszukać cały projekt – do wszystkiego podchodzi bardzo poważnie. W sieci trwa zbiórka na rozpoczęcie działalności z pełnym przytupem. Jednakże, początkowe doniesienia o cenie pościeli blokującej 5G, dosłownie zwalają z nóg. Ile takowa może kosztować?

Pościel blokująca 5G – to nic innego jak nowy pomysł na biznes Polaków. Uwagę zwraca jednak cena produktu…

W ostatnich czasach na świecie coraz częściej porusza się temat szkodliwych konsekwencji promieniowania 5G. Społeczeństwo, w obawie przed nieznaną i nową technologią, ucieka się do przeróżnych, czasami wręcz skandalicznych zachowań. Mowa tutaj między innymi o niszczeniu czy podpalaniu masztów 5G. Jak się jednak okazuje, są osoby, które traktując temat poważnie, jednocześnie zachowują trzeźwy umysł i wychodzą naprzeciw ludziom bojącym się promieniowania. Tak można powiedzieć o nowym startupie Natural Shield.

Natural Shiels pragnie założyć firmę o tej samie nazwie – co można wyczytać na oficjalnej stronie ich zbiórki, a także na portalu android.com.pl, który donosi jako jeden z pierwszych o omawianych rewelacjach. Pieniądze mają posłużyć także na otwarcie sklepu internetowego i wdrażanie coraz to nowszych produktów z serii ochrony przed promieniowaniem 5G.

ZOBACZ TAKŻE: PĘDZIŁA 135KM/H I POPRAWIAŁA WŁOSY – SPOWODOWAŁA GROŹNY WYPADEK. ZDARZENIE NA MAZOWSZU BUDZI WIELE EMOCJI WŚRÓD KIEROWCÓW

Oprócz pościeli, startup chce produkować czapki i tuniki anty 5G. Pierwsze doniesienia mówią jednak o astronomicznych cenach

Jak donosi portal android.com.pl, cena pościeli może oscylować w granicach 2200 złotych. To wszystko wynika ze zbiórki, bo choć sklep jeszcze nie istnieje, produkty będzie można otrzymać zasilając pomysł konkretnym wkładem finansowym. Mianowicie, dokonanie wpłaty wysokości 2200 złotych to cena, za jaką otrzymamy pościel blokującą promieniowanie 5G. Natomiast 600 złotych wpłaty wystarczy, aby zdobyć prześcieradło, funkcjonujące na tej samej zasadzie.

Oferujemy estetyczną pościel z wkładką ekranującą fale elektromagnetyczne, która bardzo dobrze blokuje fale m.in. z zakresu 5G

Jak się okazuje, kluczowym elementem produktów przygotowywanych przez polski startup, ma być srebro. To w nim bowiem, wobec twórców, tkwi cały szkopuł ochrony przed 5G.

Jak do tej pory, cały pomysł wydaje się przemyślany, a cała otoczka tworzona przez pomysłodawców – bardzo profesjonalna.

Celem projektantów na ten moment jest zebranie 80 tysięcy złotych za pomocą zbiórki stworzonej na stronie wspieram.to. Jednakże, jak dotąd jeszcze nikt nie poparł tego pomysłu pod kątem finansowym.

O szczegółach zbiórki można poczytać, KLIKAJĄC W TEN LINK.

źródło: wspieram.to, android.com.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.