Podwyżki w restauracji Lewandowskiego. Tyle teraz zapłacisz za schabowego

podwyżki w restauracji lewandowskiego

Podwyżki w restauracji Lewandowskiego. Jak się okazuje, drożyzna dosięga także knajpę najlepszego polskiego piłkarza. Otwarta nie tak dawno w stolicy restauracja połączona ze sportowym pubem o nazwie „Nine’s” zbiera raczej dobre recenzje. Panuje tam interesujący, sportowy klimat oraz – jak zapewnia wiele osób – można tam całkiem dobrze zjeść. Jak natomiast wygląda sytuacja z cenami, zwłaszcza obecnie? Wszystko sprawdził Fakt. Pisze o tym też o2.pl. Jest drożej niż było. Ile trzeba zapłacić za burgera lub schabowego? Czy każdego na to stać?

Podwyżki w restauracji Lewandowskiego. Tyle teraz zapłacisz za schabowego, a tyle za burgera!

Trudna sytuacja związana z inflacją oraz wielkimi podwyżkami cen prądu i gazu sprawia, że sporo biznesów gastronomicznych musi podnosić swoje ceny, aby w ogóle mieć szansę na przetrwanie. Niestety, w niektórych lokalach nie pomagają nawet zmiany cen w menu. Te, które mają więcej szczęścia lub za którymi stoją naprawdę bogaci inwestorzy, mogą sobie poradzić. Portal o2.pl pisze o podwyżkach cen w coraz bardziej popularnej restauracji Roberta Lewandowskiego. „Nine’s” to połączenie restauracji ze sportowym barem, a w lokalu nie brakuje akcentów związanych z piłką nożną, jak i z samym napastnikiem FC Barcelony.

Ile jednak trzeba zapłacić, aby dobrze zjeść w lokalu piłkarza? Wszystko opisuje o2.pl, a na własnej skórze o cenach w restauracji przekonali się dziennikarze Faktu. Jak zaznaczają – jedzenie jest naprawdę smaczne i godne polecenia. Ile jednak trzeba wydać choćby na burgera? Teraz jest to kwota rzędu 45 złotych. Przez rok jego cena wzrosła zatem o 7 złotych, bo jak przypomina o2.pl i Fakt – kiedyś kosztował on 38 złotych. Mowa o najtańszym burgerze. Ile natomiast w restauracji Lewandowskiego kosztuje kotlet schabowy?

ZOBACZ TAKŻE: Zagadkowe światła widoczne przy granicy z Rosją. Co to było?! [FOTO]

Prawie 50 złotych za schabowego. Znaczna podwyżka względem poprzedniej ceny

Portal o2.pl idąc za artykułem Faktu, podaje kilka pozycji z menu restauracji Roberta Lewandowskiego. Przy nich pojawiają się konkretne ceny i wyszczególnienie, o ile dokładnie wzrosły. Tym sposobem dowiadujemy się, że za schabowego trzeba aktualnie zapłacić 49 złotych. Poprzednio było to prawie 10 złotych mniej. Skrzydełka z kurczaka podrożały o 7 złotych i kosztują teraz 34 zł. Za żeberka trzeba natomiast zapłacić 69 złotych, czyli o 10 złotych więcej.

Fakt pisze:

Przy szalejącej inflacji, to nie jest wielka fortuna. Trzeba jednak przyznać, że z drugiej strony, tanio też nie jest…

A co wy uważacie o cenach w restauracji Roberta Lewandowskiego? Czy waszym zdaniem są one wysokie?

źródło: o2.pl, Fakt; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.