Pitbull zaatakował kobietę w windzie. Makabryczne nagranie w sieci [WIDEO]

pitbull zaatakował kobietę

Pitbull zaatakował kobietę. Makabryczne nagranie, na którym widać wściekły atak agresywnego psa, zarejestrowała kamera znajdująca się w windzie. Trzeba jednak zaznaczyć, że jest to materiał przeznaczony wyłącznie dla osób o mocnych nerwach. W sprawie pojawiło się kilka nowych faktów. Wiadomo, jakich obrażeń doznała pogryziona kobieta. Wszystko wyglądało bardzo źle…

Pitbull zaatakował kobietę w windzie. Makabryczne nagranie opublikowano w sieci – materiał tylko dla osób o mocnych nerwach

W sieci pojawiło się makabryczne nagranie z brutalnego ataku agresywnego pitbulla na kobietę. Jak czytamy w zagranicznych mediach – wszystko miało miejsce w Kolumbii, a dramatyczne sceny zarejestrowała kamera monitoringu. Według portalu news.com.au, do ataku psa doszło w apartamentowcu w Cúcuta. To właśnie tam mieszka ofiara ataku. Pies miał dorwać kobietę jeszcze w jej mieszkaniu – nie wiadomo jednak, jak się tam dostał. Wystraszona 25-latka próbowała wydostać się na piętra, gdzie znajduje się więcej osób, licząc na szybką pomoc. Tym sposobem znalazła się w windzie, jednak agresywny pitbull nie odpuszczał.

To właśnie w windzie rozegrały się najstraszniejsze sceny. Pies z wściekłością gryzł i szarpał kobietę. Na podłodze pojawiło się sporo krwi. To zdawało się tylko rozdrażniać agresywnego czworonoga.

ZOBACZ TAKŻE: KOLEJNE DZIWNE NAGRANIE Z ROSJI OPUBLIKOWANO W SIECI! OBSERWATORZY ZWRACAJĄ UWAGĘ NA PEWIEN SZCZEGÓŁ. W ROLACH GŁÓWNYCH WŁADIMIR PUTIN I SIERGIEJ SZOJGU – KTÓREGO JUŻ DAWNO NIE WIDZIANO. O CO CHODZI? [WIDEO]

Poważne obrażenia kobiety zaatakowanej przez pitbulla. Co dalej z agresywnym psem?

W serwisie New York Post czytamy o obrażeniach, jakich w wyniku ataku doznała kobieta. Mówi się o wielu ranach po ugryzieniach, ale też przynajmniej dwóch złamanych palcach, potłuczeniu i poturbowaniu. Do tego dochodzi ogromna skaza na psychice po dramatycznej walce o przetrwanie z silnym i wściekłym zwierzęciem.

Na materiałach publikowanych w sieci widać, że pies nie miał kagańca. Pojawiają się też wiadomości, że zwierzę należy do sąsiada zaatakowanej kobiety, ale zwykle widywane było z kagańcem i na smyczy. Zaatakowana 25-latka nadal przebywa w szpitalu. Pies ma trafić pod obserwację behawioralną.

Materiał wideo, na którym widać atak, jest zbyt mocny, aby go publikować. Można go jednak obejrzeć na Twitterze, KLIKAJĄC W TEN LINK.

źródło: Twitter, nypost.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.