Od dziś znacznie tańsze paliwo na Orlenie! Jakie warunki trzeba spełnić?

lepiej zatankuj

Od dziś znacznie tańsze paliwo na Orlenie! Jakie warunki trzeba spełnić, aby zatankować taniej, niż wskazuje na to cena na totemach przy stacjach benzynowych? O wszystkim za pośrednictwa Twittera już kilka dni temu informował prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. Akcja promocyjna miała ruszyć już dziś. Co zatem trzeba zrobić, aby zapłacić mniej? Ile można zaoszczędzić w skali miesiąca i o ile mniej zapłacimy za litr benzyny? Szczegóły poniżej!

Od dziś znacznie tańsze paliwo na Orlenie! Jakie warunki trzeba spełnić?

Ceny paliw w naszym kraju od pewnego czasu są zmorą wszystkich kierowców. W wielu miejscach sięgają już granicy 8 złotych za litr a nawet ją przekraczają. Droga jest zarówna benzyna, jak i olej napędowy. Nie tak dawno rozgoryczeni kierowcy postanowili nawet blokować stacje Orlenu, jednak nie zdało się to na zbyt wiele. Tymczasem okazuje się, że PKN Orlen wychodzi naprzeciw klientom swoich stacji i szykuje znaczną obniżkę cen paliw. Wszystko ma rozpocząć się już dziś – prezes PKN Orlen Daniel Obajtek, zapowiadał to już kilka dni temu za pośrednictwem Twittera. Pisał tam:

Od poniedziałku do końca wakacji obecni i nowi klienci z aplikacją VITAY uzyskają rabat -30 gr/l na benzynę i ON. Rabat dotyczy 150 litrów miesięcznie.

ZOBACZ TAKŻE: Każde auto będzie musiało to mieć już od 6 lipca! Jakie parametry zapisze „czarna skrzynka”?

Akcja promocyjna potrwa do końca wakacji. Wiadomo ile miesięcznie zaoszczędzą kierowcy

Jak czytamy na Twitterze Daniela Obajtka – akcja promocyjna ma potrwać do końca wakacji. Warto jednak wspomnieć, że dotyczy to 150 litrów miesięcznie. Oznacza to, że kierowcy zaoszczędzą 45 złotych miesięcznie, biorąc pod uwagę upust 30 groszy na litrze.

Na jeszcze większy upust mogą natomiast liczyć posiadacze karty dużej rodziny – takie osoby dostaną rabat 40 groszy na litrze. To natomiast oznacza, że w ciągu miesiąca tankując 150 litrów, zaoszczędzi się 60 złotych.

Warte odnotowania jest również to, że aby wziąć udział w promocji, nie trzeba być użytkownikiem Vitay od dawna. Aplikację można założyć nawet przed tankowaniem. Jednakże, aby paliwo zatankować taniej, jej posiadanie jest konieczne. Bez tego tankowanie będzie się odbywać po regularnych cenach, wyświetlanych aktualnie na totemach stacji benzynowych.

foto: Adobe Stock; źródło: Twitter, moto.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.