Nowy selekcjoner reprezentacji Polski – wtedy go poznamy! Jest data

polski zawodnik kończy karierę

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski to temat, którym w ostatnich tygodniach żyją wszyscy futbolowi eksperci i kibice w naszym kraju. Teraz w sprawie pojawiły się nowe informacje. Kilka konkretów zdradził prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej – Cezary Kulesza. Wskazał on między innymi termin wyboru nowego szkoleniowca biało-czerwonych. Ponadto w przestrzeni medialnej pojawiło się nazwisko zagranicznego kandydata do objęcia sterów reprezentacji Polski. Mówi się, że PZPN jest zainteresowany jego zatrudnieniem.

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski – wtedy go poznamy! Jest data ogłoszenia nazwiska

Nie milkną echa dotyczące zwolnienia Czesława Michniewicza i wyboru jego potencjalnego następcy. Pojawiają się coraz nowsze doniesienia i nowe nazwiska kandydatów na objęcie stołka selekcjonera polskiej kadry. Kiedy jednak spodziewać się ogłoszenia nowego sternika reprezentacji Polski? Konkretne informacje w tej sprawie podał Cezary Kulesza. Z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej kontaktowała się redakcja TVP Sport. Na stronie sport.tvp.pl czytamy, że zakontraktowanie nowego trenera ma nastąpić najpóźniej do końca stycznia, ale z pewnością stanie się to szybciej, niż 31 stycznia. Cezary Kulesza dla TVP Sport mówił:

Jak przejrzę wszystkie oferty i je porównam, to będę odpowiadał państwu na pytania dotyczące przebiegu tej rekrutacji. Wiele wyjaśni się po Nowym Roku. Teraz był okres świąteczny, niedawno poinformowaliśmy o tym, że nie przedłużymy umowy z Czesławem Michniewiczem.

ZOBACZ TAKŻE: Pilne: Rossmann apeluje! Kupiłeś ten produkt? Natychmiast oddaj go do sklepu

Kto nowym selekcjonerem? W kuluarach mówi się o znanym zagranicznym trenerze, który do niedawna prowadził silną reprezentację

W mediach trwa giełda nazwisk nowych potencjalnych szkoleniowców biało-czerwonych. Tymczasem okazuje się, że PZPN miał być już po słowie z Vladimirem Petkoviciem, który do niedawna prowadził reprezentację Szwajcarii. Doświadczony 59-letni szkoleniowiec ma zatem doświadczenie w pracy z kadrą.

źródło: sport.tvp.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.