Nowa gwiazda League of Legends? Polak na szczycie tabeli w Teamfight Tactics

Na przestrzeni ostatnich tygodni byliśmy świadkami fenomenu na polskiej scenie esportu. Na platformie twitch.tv pojawił się tak naprawdę znikąd. Już w pierwszych dniach zyskał sympatię swoich widzów. O kim mowa? 

Gracz Linok1 w przeciągu 2 tygodni wspiął się na szczyt tabeli w nowym modzie do League of LegendsTeamFight Tactics. Pierwszy z Polaków na szczycie tabeli EUNE. 

Kim jest? Póki co wiemy o nim niewiele. Linok1 kładzie bardzo mocny nacisk na to, aby jego prywatne życie nie było mieszane z tym, co udostępnia swoim widzom. Szybko jednak zyskał rozgłos w branży esportu i już posypały się pierwsze oferty sponsoringu oraz patronatu nad jego kanałem. Jedna z teorii mówi, że szczęście przynoszą mu żarty o „Kassadinie”. Czemu? Przekonaj się wchodząc na jego kanał.

Czy powtórzy sukces takich streamerów jak Xayoo czy Diss, a być może ich przegoni? Będziemy codziennie śledzić jego karierę i to, jak rozwija się jego kanał. 

 

Z pewnością warto do niego zajrzeć i przekonać się samemu, czemu jest najlepszy z najlepszych. Godziny w jakich streamuje : 20:00 CET – 1:00 CET.

Link do twitch.tv → https://www.twitch.tv/linok1/videos 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.