Niewiarygodne odkrycie pod łazienkowymi kafelkami – nagranie tylko dla odważnych! [WIDEO]

Rój pszczół pod kafelkami

Takiego odkrycia nie spodziewał się chyba nikt. Pewna para od jakiegoś czasu słyszała w swojej łazience odgłosy dobiegające ze ściany. Po skuciu kafelek ze ściany ich oczom ukazało się ogromne gniazdo pszczół. Nagranie trafiło do sieci i cieszy się coraz większą popularnością. Koniecznie zobaczcie!

Niewiarygodne odkrycie pod kafelkami

Pewna para od jakiegoś czasu słyszała w swojej łazience niepokojące dźwięki. Po wielu nasłuchach jednogłośnie stwierdzili, że za kafelkami w prysznicu musi znajdować się jakieś zwierzę. Po czasie uznali, że mogą być to jednak owady, dlatego poprosili o pomoc Elishę Bixler, zajmującą się pszczołami. Kobieta działa na Florydzie i pomaga osobom, u których pojawiły się gniazda pszczół. Zajmuje się owadami i transportuje je w bezpieczne miejsce tak, by ani zwierzętom, ani mieszkańcom nie stała się żadna krzywda.

ZOBACZ TAKŻE: TELEWIZYJNA GWIAZDA SPRZEDAJE SWOJE „BĄKI” W SŁOIKACH! CENA ZWALA Z NÓG!

Eisha jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, za pośrednictwem których pokazuje światu swoją pracę. Relacjonowała usuwanie pszczół z różnych miejsc, a publikowane przez nią nagrania cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Kobieta pokazywała gniazda pszczół znajdujące się w wielu przeróżnych miejscach, jednak takiego odkrycia jeszcze nie było.

Po przyjeździe do pary skarżącej się na odgłosy zza kafelek postanowiono je skuć. Po usunięciu ich, oczom ukazał się ogromny rój pszczół. Gniazdo było wysokie na 210 cm. Na ścianie znajdowały się ogromne plastry miodu, a po lekkim naciśnięciu ściany, z okolic wylewał się gęsty miód. Niewiarygodne odkrycie zszokowało samą Eishę.

W dalszej części nagrania widać specjalny metalowy pojemnik, w którym schowano królową roju pszczół. Reszta owadów również została złapana, by bezpiecznie przenieść je w inne miejsce i umożliwić normalne funkcjonowanie mieszkańcom.

Opisane wydarzenia możecie zobaczyć na poniższych nagraniach:

@howsyourdayhoney3Would you eat the honey? ##beetok

♬ Fall Sounds – Lofee

 

@howsyourdayhoney3Reply to @spiritualhealingmummy♬ abcdefu – GAYLE

źródło: tiktok.com, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.