Niesamowite nagranie z WTC. Atak na wieże z innej perspektywy

niesamowite nagranie z wtc

Niesamowite nagranie z WTC. W sieci – jak co roku dnia 11 września – znów przypomniano o potężnej katastrofie w Stanach Zjednoczonych. W 2001 roku, a więc 18 lat temu, w dwa potężne nowojorskie drapacze chmur wleciały dwa samoloty pasażerskie, które uprzednio uprowadzono. Nie dla wszystkich oczywisty jest jednak fakt, że doszło wtedy do zamachu, a przez lata powstało wiele teorii spiskowych, które obnażają oficjalną wersję zdarzeń. Pojawiają się też niepublikowane wcześniej nagrania z miejsca dramatu. Jedno z nich prezentujemy poniżej.

Atak na World Trade Ceneter – kolejna rocznica za nami

Jakże ten czas szybko leci – to już przeszło 18 lat od ogromnej tragedii, jaka w 2001 roku rozegrała się w Stanach Zjednoczonych. Właśnie wtedy życie straciły tysiące ludzi, w tym wielu strażaków niosących pomoc poszkodowanym. W dwie potężne wieże w Nowym Jorku, uderzyły dwa uprowadzone samoloty pasażerskie. Wywołało to ogromne pożary, a po pewnym czasie oba budynki runęły jak domek z kart. Właśnie to budzi do dziś największe kontrowersje, a wielu uważa, że było to wyburzenie kontrolowane. Mianowicie, część społeczeństwa nie wierzy w to, że tak potężne konstrukcje po prosu runęły – i to w bardzo krótkim czasie. Ludzie podejrzewają, że w wieżach znajdowały się ładunki wybuchowe, a niektórzy świadkowie opowiadają o słyszalnych tam eksplozjach.

Niesamowite nagranie z WTC. Film, który szokuje – zobacz go poniżej

Nagranie o którym pisaliśmy na początku, można obejrzeć poniżej. Włączając seans można poczuć się tak, jakbyśmy byli na miejscu katastrofy. Widok z niemal pierwszej osoby przytłacza i powoduje ciarki na plecach. Skupienie, zaduma działających na miejscu służb dosłownie powala. Tony pyłu, pobrudzeni nim ludzie, sygnały alarmowe i syreny. To wszystko sprawia, że wideo jest na swój sposób unikatowe. Jednakże żadne słowa nie oddadzą tego, co można zobaczyć w umieszczonym tutaj materiale:

ZOBACZ TAKŻE: MŁODZIEŻ SKATOWAŁA BEZBRONNEGO JEŻA. WSADZILI MU ZAPAŁKI W OCZY. ZWIERZĘ STRACIŁO WZROK, JEST W FATALNEJ KONDYCJI PSYCHICZNEJ

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.