Niemcy przegrali, a ich selekcjoner… znowu to zrobił! Odrażające [WIDEO]

niemcy przegrali

Niemcy przegrali, a ich selekcjoner… znowu to zrobił na trwającym Euro 2020! Joachim Loew nie miał powodów do zadowolenie po wtorkowym meczu z Anglią. Jego ekipa przegrała 0:2 i odpadła z Mistrzostw Europy dość wcześnie. Selekcjoner jednak także po raz kolejny się nie popisał. Kamery wychwyciły, że i tym razem Loew przegrał ze swoimi nawykami. Na wideo widać, jak Niemiec grzebie w nosie, a później… postanawia zasmakować to, co udało mu się z niego wyciągnąć. Odrażające materiały błyskawicznie obiegły sieć. Poniżej znajdziecie nagranie.

Niemcy przegrali, a ich selekcjoner… znowu to zrobił! Odrażające zachowanie wychwyciły kamery [WIDEO]

Niedawno pisaliśmy niemieckim selekcjonerze, który znany jest z dość nietypowych zachowań podczas meczów swojej drużyny. Kiedy wszyscy myśleli, że Joachim Loew w końcu wygrał ze swoimi dość osobliwymi nawykami, podczas fazy grupowej Euro 2020 znów dał o sobie znać. Nagranie obiegło wszystkie media sportowe na świecie. I gdy wydawało się, że Niemiec po otrzymaniu kolejnej nauczki w końcu weźmie na wstrzymanie – nadszedł mecz kolejnej fazy Mistrzostw Europy…

Niemcy we wtorek 29 czerwca podejmowali Anglików na legendarnym Wembley. Wyrównane spotkanie zwiastowało dogrywkę, jednak w drugiej połowie to piłkarze z Anglii wyszli na prowadzenie, które w końcówce udało im się podwyższyć. Pod koniec transmisji kamery skierowano na selekcjonera Niemców, Joachima Loewa. To, co zobaczyli widzowie, nie było zbyt przyjemne:

ZOBACZ TAKŻE: ZBIGNIEW BONIEK UDERZA W POLSKIEGO PIŁKARZA PO NIEUDANYM EURO 2020! MOCNY WPIS PREZESA POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ. O KOGO MU CHODZI?

To był ostatni mecz Loewa w roli selekcjonera reprezentacji Niemiec. Kibice z przekąsem – „godne pożegnanie”

Jak dobrze wiadomo, Loew po Euro 2020 ustępuje z posady selekcjonera reprezentacji Niemiec. Kibice z przekąsem uznali, że powyższe nagranie, to godne pożegnanie Niemca z drużyną. Jak bowiem dobrze wiadomo, Loew podczas swojej kadencji zasłynął z tego typu zachowań. Dość powiedzieć, że tylko na trwającym Euro, kamery dwukrotnie wyłapały jego paskudne nawyki.

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.