Mama ginekolog oblała egzamin ze specjalizacji – polały się łzy, a w sieci wybuchła burza!

Mama ginekolog

Mama ginekolog, jedna z najpopularniejszych instagramerek w naszym kraju nie zdała egzaminu specjalizacyjnego. O wszystkim poinformowała za pośrednictwem Instagrama, na którym nie stroniła od łez. W sieci wybuchła burza i posypała się masa nieprzychylnych komentarzy.

Kilka słów o Nicole

Nicole Sochacki-Wójcicka znana w sieci jako Mama ginekolog to jedna z najpopularniejszych blogerek i influencerek w naszym kraju, która może pochwalić się pokaźnym gronem fanów, a w szczególności fanek. 37-latka działa w mediach społecznościowych, a na samym Instagramie śledzi ją ponad 800 tys. osób. To niezwykle imponujący wynik. Kobieta regularnie dzieli się z internautami swoją wiedzą medyczną, a w szczególności ginekologiczną.

ZOBACZ TAKŻE: 11-LATKA ZASZŁA W CIĄŻĘ – OJCEM JEST JEJ DZIADEK. KOŚCIÓŁ NIE ZEZWALA NA ABORCJĘ

Mama ginekolog nie zdała egzaminu specjalizacyjnego

Blogerka w ostatnich dniach przystąpiła do egzaminu specjalizacyjnego, którego jak sama zdradziła – nie zdała. Mimo, że nie ma jeszcze oficjalnych wyników, Nicole wyliczyła, że odpowiedziała na około 50 ze wszystkich 120 pytań. O wszystkim poinformowała za pośrednictwem InstaStory, na którym nie kryła swoich łez i smutku.

Tak wyglądam zaraz po egzaminie. Jestem cała spłakana. Nie mam jeszcze wyników, żeby nie było. Natomiast spodziewam się, że nie będzie to pozytywny wynik. To było tak strasznie trudne, że jak sobie policzyłam pytania, na które dobrze odpowiedziałam, to może było ich 50 na 120. No nie ważne, chciałam Wam pokazać, jak wyglądam, bo jestem roztrzęsiona, totalnie. Jedynie co mnie pociesza, to fakt, że każdy mówił, iż egzamin był strasznie trudny, ale inni nie są oglądani przez tysiące ludzi. Czekam na wyniki, ale spodziewam się, że tego nie zdam – powiedziała Mama ginekolog.

Informacja ta odbiła się szerokim echem w mediach i oprócz wspierających fanek, głos zabrali sceptycznie nastawieni internauci.

mamaginekolog, ktora nie jest ginekologiem, nie zdala panstwowego egzaminu specjalizacyjnego z ginekologii – czytamy.

 

Co o tym myślicie?

 

źródło: Instagram Mamy Ginekolog, twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.