Macron spoliczkowany. To znaleziono w mieszkaniu napastnika!

macron spoliczkowany

Macron spoliczkowany, a na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące bulwersującej sytuacji, która ostatni miała miejsce we Francji. Źródła śledcze dotarły do elektryzujących wieści, które wiążą się z wejściem służb do mieszkania napastnika. O wszystkim pisze popularne The Sun, natomiast w Polsce – portal o2.pl. Co takiego znaleziono w miejscu zamieszkania mężczyzny, który uderzył prezydenta Francji? Co jeszcze o nim wiadomo?

Macron spoliczkowany. Wiadomo, co znaleziono w mieszkaniu napastnika!

Nie milkną echa ostatniego skandalu, jaki miał miejsce we Francji. Przypomnijmy – tamtejszy prezydent postanowił odwiedzić departament Drome. Gdy zbliżył się do oczekujących go obywateli, jeden z mężczyzn wymierzył mu cios otwartą dłonią prosto w twarz. Spoliczkowany prezydent momentalnie został otoczony przez ochroniarzy, którzy jednak nie zdołali w czas powstrzymać zamiarów napastnika. Teraz w sprawie pojawiły się nowe fakty. Źródła śledcze dotarły do informacji, jakiego znaleziska dokonano w mieszkaniu agresora.

Jak podaje portal o2.pl, który powołuje się na The Sun – w mieszkaniu mężczyzny znaleziono broń oraz kopię „Mein Kampf”. Co do broni – tutaj wspomina się o sztylecie, mieczu, ale też karabinie kolekcjonerskim. Miał on być w posiadaniu agresora legalnie. Na o2.pl czytamy jednak, że nie wiadomo, czy jest on sprawny.

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCE ZNALEZISKO W PACZCE Z WINOGRONAMI! KOBIETA, KTÓRA NA TO TRAFIŁA, MOMENTALNIE STRACIŁA APETYT. CO SIĘ TAM ZNAJDOWAŁO? [FOTO]

Co wiadomo w napastniku? Coraz mniej niewiadomych. W sieci pojawiło się nowe wideo z ataku na prezydenta Francji

W sieci pojawia się coraz to więcej informacji o napastniku, który wymierzył cios prezydentowi Francji. To Damien T., który – jak czytamy w o2.pl – jest miłośnikiem średniowiecza. Wiadomo, że chętnie przebiera się w stroje z tejże epoki i bierze udział w barwnych, historycznych rekonstrukcjach. Ponadto na co dzień uprawia japońskie sztuki walki.

W sieci pojawiło się też nowe wideo z ataku na prezydenta – z nieco innej perspektywy niż to, które na samym początku obiegło wszystkie media na świecie. Jest także dłuższe i lepiej na nim widać reakcję Macrona na omawiane zajście:

źródło: Twitter, The Sun, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.