Lider Agrounii „zaorał” dziennikarkę TVP! Nagranie hitem sieci [WIDEO]

lider agrounii zaorał dziennikarkę

Lider Agrounii „zaorał”dziennikarkę TVP! W sieci pojawiło się wideo, które momentalnie stało się istnym hitem. Michał Kołodziejczak w mocnych słowach skomentował pytanie o najnowszą propozycję ministra rolnictwa. Dokładniej chodzi o przekazanie rolnikom 200 milionów złotych na walkę z afrykańskim pomorem świń. Jedna z głównych osobowości protestu rolników bez ogródek skomentował ten pomysł. Oberwało się także samej dziennikarce. Nagranie można zobaczyć w dalszej części tekstu.

Lider Agrounii „zaorał” dziennikarkę TVP! Nagranie już teraz stało się hitem Internetu [WIDEO]

Po raz kolejny głośno o proteście rolników! Tym razem wyszli oni na ulice wczoraj, zaczynając dwudniowy strajk. Zablokowali DK12 w Rękoraju. Wszystko dotoczy kryzysu, jaki wywołał afrykański pomór świń. Zdaniem rolników, rząd nie potrafi sobie z tym poradzić. Jednym z ostatnim ruchów ministra rolnictwa okazała się propozycja przekazania 200 milionów złotych na walkę z chorobą. Właśnie o to dziennikarka TVP pytała lidera Agrounii. Odpowiedź Michała Kołodziejczaka zaskoczyła wszystkich, łącznie z wspomnianą dziennikarką Telewizji Polskiej:

Ten rolnik na tej sytuacji w ciągu kwartału traci milion złotych. W tym miejscu rolników jest kilkuset, te 200 mln niech sobie minister wsadzi w d*** i niech sobie tymi pieniędzmi wytrze d***.

Całe nagranie z impulsywną wypowiedzią lidera Agrounii można zobaczyć poniżej. Już teraz stało się ono istnym hitem:

ZOBACZ TAKŻE: WYPADEK W KATOWICACH – NOWE FAKTY O KIEROWCY AUTOBUSU! WYCIEKŁY NIEZNANE DOTĄD INFORMACJE

Michał Kołodziejczak: „[…] 2 mld na telewizję to można dać. Cóż to jest w porównaniu do 200 mln na rolnictwo?

Lider protestu rolników nie szczędził mocnych słów w stronę dziennikarki i stacji, dla której ta pracuje. Porównał także proponowaną przez ministerstwo pomoc dla rolników do pieniędzy, na jakie może liczyć właśnie TVP:

Telewizja publiczna zakłamuje, prawdę mówiąc, o 200 mln. To jest kilka gospodarstw rolnych, niech pani sobie zda sprawę, co to znaczy, bo 2 mld na telewizję to można dać. Cóż to jest w porównaniu do 200 mln na rolnictwo?

Na sam koniec Michał Kołodziejczak dodał:

Życzę pani dobrej pracy i o panią też będziemy walczyć, ale nigdy się nie zgodzimy na obłudę telewizji publicznej, bo przez to, że wy zakłamujecie rzeczywistość, ci ludzie muszą tutaj stać.

źródło: YouTube, Onet.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.