Kanye West proponuje milion dolarów plus. Chce zostać prezydentem USA

kanye west proponuje milion dolarów

Kanye West proponuje milion dolarów plus! Znany amerykański raper oficjalnie rozpoczął kampanię prezydencką w Stanach Zjednoczonych. Jego pierwsze postulaty sprawiają jednak, że większość ludzi łapie się za głowę. Gwiazda estradowa wpadła między innymi na pomysł, aby państwo bardziej pomagało rodzicom wychowującym dzieci. Z tego tytułu opiekunowie mieliby dostawać od państwa – bagatela – milion dolarów. Po chwili Kanye West jednak się zreflektował i dodał, że może to być też kwota „w tym przedziale”. Internauci są w szoku – a to nie koniec szalonych pomysłów kandydata na prezydenta USA.

Kanye West proponuje milion dolarów plus dla rodziców wychowujących dzieci. Raper ubiega się o urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych

Z przytupem w kampanię prezydencką w Stanach Zjednoczonych wszedł tamtejszy popularny raper, Kanye West. Postulaty, które przedstawił już na pierwszym spotkaniu z potencjalnymi wyborcami, niektórych powaliły na kolana. Według Westa, państwo powinno bardziej skupić się na rodzicach wychowujących dzieci. Raper jest zdania, że zasługują oni na większą opiekę. W tym celu zaproponował, aby wprowadzić dodatkową zapomogę pieniężną dla właśnie takich osób. Do tej pory pomysł nie jest jeszcze szalony – szczęka opada natomiast przy kwocie, jaką na ten poczet proponuje raper. Według niego, rodzice powinni dostawać milion dolarów lub kwotę „w tym przedziale”. To jednak nie koniec rewelacji związanych z jego kampanią wyborczą.

ZOBACZ TAKŻE: TAK SKLEPY DEZYNFEKUJĄ KOSZYKI I WÓZKI SKLEPOWE? W SIECI POJAWIŁO SIĘ PORAŻAJĄCE NAGRANIE. OBSŁUGA SKLEPU DO DEZYNFEKCJI UŻYWA ŚCIERKI I… ŚLINY. KLIENCI OBURZENI. ZOBACZ WIDEO!

Marihuana dla wszystkich – to kolejny pomysł Kanyego Westa

Wystąpienie rapera na wiecu wyborczym w Karolinie Południowej przyniosło jeszcze kilka szalonych pomysłów. Ludność słuchająca wystąpienie Westa w North Charleston usłyszała między innymi, że marihuana to coś, co powinno być ogólnodostępne dla wszystkich.

Kanye West poruszył także temat aborcji, odwołując się do własnych doświadczeń w tymże temacie. Kolejnymi sprawami, jakie artysta poruszył na wiecu, była brutalność policji wobec obywateli oraz tak zwana „nierówność edukacyjna”.

źródło: glamrap.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.