Jason Derulo po powrocie z Polski wszczął bójkę! Rzucił się na dwóch mężczyzn [WIDEO]

jason derulo po powrocie z polski

Jason Derulo po powrocie z Polski wszczął bójkę! Jak donoszą krajowe oraz zagraniczne media, wokalista rzucił się na dwóch mężczyzn. Podaje się nawet prawdopodobny powód tak impulsywnej reakcji Amerykanina, który był gwiazdą „Sylwestra Marzeń” w Telewizji Polskiej. W sieci pojawiło się wideo z całego zajścia. Tak wściekłego Jasona Derulo prawdopodobnie jeszcze nie wiedzieliście. Co sprawiło, że artyście puściły nerwy i poszedł na całość? Materiał zobaczycie w dalszej części tekstu.

Jason Derulo po powrocie z Polski wszczął bójkę! Rzucił się na dwóch mężczyzn [WIDEO]

Jason Derulo jest w ostatnich dniach jednym z głównych tematów w Polsce. Wszystko przez osławiony już występ podczas „Sylwestra Marzeń”, który organizowała Telewizja Polska. Amerykanin był niekwestionowaną gwiazdą estrady podczas niedawnej nocy sylwestrowej. Tłumy zgromadzone w Zakopanem bawiły się przy jego największych hitach.

Echa dotyczące gwiazdy jednak nie milkną. Tym razem mowa jednak o małym skandalu, który miał miejsce, gdy Derulo wrócił z Polski do Stanów Zjednoczonych. Jak się okazuje, piosenkarz wdał się w bójkę z dwoma innymi mężczyznami. Portal o2.pl podaje, że Derulo na początku przebywał w Miami, ale później przeniósł się do Las Vegas. To właśnie tam miejsce miało omawiane zajście. Wszystko można zobaczyć na poniższym nagraniu:

ZOBACZ TAKŻE: JASON DERULO USUNĄŁ ZE SWOICH SOCIAL MEDIÓW WPIS O „SYLWESTRZE MARZEŃ”! WYWOŁAŁO TO OGROMNE PORUSZENIE W NASZYM KRAJU. ARTYSTA WSTYDZIŁ SIĘ WYSTĘPU?

Wiadomo o co poszło! W sieci mówi się o prawdopodobnym powodzie. To dlatego artyście puściły nerwy?

Portal o2.pl, powołując się na TMZ podaje, co mogło być powodem spięcia. Derulo miał rzucić się na dwóch mężczyzn dlatego, że ci pomylili go z innym znanym artystą. A jak się okazuje, ma to działać na Amerykanina niczym czerwona płachta na byka. Dodatkowo z ich ust można było usłyszeć wulgaryzmy:

„Hey, Usher, f**k you, b**ch.”

Wstępnie mówi się, że mężczyźni nie wniosą zarzutów przeciwko wokaliście. Trzeba jednak przyznać, że było tam naprawdę gorąco.

źródło: TMZ, Twitter, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.