Jasnowidz Wojciech Glanc miał wizję o Polsce. Zostaną wprowadzone kartki na żywność?!

Wojciech Glanc

Jasnowidz Wojciech Glanc regularnie dzieli się swoimi wizjami przyszłości. W ostatnich dniach opublikował w sieci film, w którym skupił się na najbliższej przyszłości. Opowiedział Polsce, a konkretnie problemach, które wkrótce nas spotkają. „Zacznie się masowe wykupowanie produktów (…) chleb za 200 zł” – słyszymy z ust wizjonera.

Kilka słów o jasnowidzu Wojciechu

Wojciech Glanc to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w naszym kraju, który regularnie dzieli się swoimi wizjami. Zyskał popularność wiele lat temu, dzięki udziałowi w drugiej edycji kontrowersyjnego programu „Big Brother”. Następnie pojawił się również w „Mam talent”. Już wtedy zajmował się hipnozą estradową oraz mentalizmem, czyli czytaniem w myślach. Swoją działalność prowadzi po dziś dzień i aktywnie działa w mediach.

ZOBACZ TAKŻE: WTEDY ROSJA UŻYJE BRONI JĄDROWEJ. RZECZNIK KREMLA ROZWIAŁ WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI

Przyszłość Polski

W ostatnich dniach na kanale Wojciecha pojawiło się nagranie, w którym jasnowidz skupia się na przyszłości Polski. Niestety wiele z przedstawionych wizji nie napawa optymizmem. Wręcz przeciwnie! Wojciech Glanc przewiduje zamknięcie granic Polski po zachodniej stronie.

„Na zachodniej granicy widzę wzrastający rodzaj granic, płotów (…) granice na swój sposób lada moment zostaną przymykane. (…) Uważam, aż łzy do oczu mi się nabierają, uważam, że Polska zostanie wystawiona, tak jak wystawiona została Grecja. Dojdzie do humanitarnej tragedii” – słyszymy z ust wizjonera.

To jednak nie koniec niepokojących informacji, bowiem jasnowidz przewiduje również niedobór produktów w sklepach, a ponadto… kartki na żywność. Ceny wzrosną do niebotycznych kwot, a za chleb trzeba będzie zapłacić 200 zł.

„Obawiam się i myślę, że to nastąpi na przestrzeni najbliższego miesiąca, polski rząd, polskie władze wykonają coś tak durnego, co spowoduje, że Polska będzie na bok odstawiona (…)  kartki na jedzenie mi się pojawiają, niedobór produktów w sklepach (…) zacznie się masowe wykupowanie produktów (…) Taka myśl chodziła za mną, chleb za 200 złotych, przerażająca myśl” – zapowiedział jasnowidz.

Myślicie, że wizje Wojciecha Glanca wkrótce się spełnią?

 

źródło: YouTube, zdjęcie – screen filmu Wojciecha Glanca w serwisie YouTube

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.